Zavrieť

Porady

Bezpecnostne dvere zn. BEDEX- Zilina

Ahojte,

chcem sa spytat, ake mate skusenosti s bezpecnostnymi dverami značky Bedex, ktore vyraba firma MRB Sazovice z Ciech, obchodne zastupenie pre Zilinu je Nelt s.r.o.?
Konkretne mam zaujem o dvere Bedex Standard 2. http://www.bedex.sk/kategorie/bedex-standard-2.aspx

Poprosim o skusenosti z dverami, predajcom, montazov, pripadne porovnanie z bezp. dverami Sherlock, Adlo, Exkluziv a pod.

Dakujem pekne.

M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ja by som si ich dal namontovať v pohode...

    Je jedno aká je značka BD , doležitá je len jedna vec,že oceľové dvere sa nedajú vykopnuť ,

    to je ich jedna najpodstatnejšia výhoda oproti obyčajným dveram.

    Potom by mala byť bezpečná aj zárubńa, mala by byť zaliata v betone , aby sa nedala roztiahnuť.

    Inak obchod s BD je obchod so strachom , a najmä neopodstatnene vyvolavaným strachom zo strany predajcov.

    99% namontovaných BD sa nikto nikdy nepokúsi prekonať.

    BD pridávajú len pocit bezpečia , pred človekom, čo pozná principy zabezpečenia v BD , nie je problém ich prekonať
    aj hrubou silou

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Indeed vám už v podstate odpovedal,akekolvek BD odradia bežného lumpa aby sa cez ne dostával pre majstra v obore nebudú ani takéto dvere problém.Každé dvere sa dajú otvoriť bud silou (ako povedal Archimedes,dajte mi pevný bod a ja pohnem zemou) alebo šikovnosťou.

    mirio46x je offline (nepripojený) mirio46x

    mirio46x
    Ahojte,

    dakujem Indeed za odpoved a vysvetlenie. Len ak si si pozeral link co som pridal, tak tie dvere vyzeraju obycajne, ako ten zlodej bude vediet ze su bezpecnostne a ma mojim dveram dat pokoj?

    Este by som chcel upravit moju otazku, chcel by som skor vediet, ci ma niekto z vas dvere tejto znacky, a ci ste s nimi spokojny?

    Dakujem.
    M
    Indeed zlodej predsa nechodí po paneláku a neskúša pajserom každé zamknuté dvere,že či držia...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    mirio46x Pozri príspevok
    Ahojte,

    dakujem Indeed za odpoved a vysvetlenie. Len ak si si pozeral link co som pridal, tak tie dvere vyzeraju obycajne, ako ten zlodej bude vediet ze su bezpecnostne a ma mojim dveram dat pokoj?

    Este by som chcel upravit moju otazku, chcel by som skor vediet, ci ma niekto z vas dvere tejto znacky, a ci ste s nimi spokojny?

    Dakujem.
    M
    prave o to ide aby tie dvere vyzerali nenápadne,

    avšak montáž dverí vždy prezrádzajú vysprávky omietky okolo zárubne...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Najdoležitejšie su okrem zámku samozrejme ,pevné istiace body pri pántoch /tie kolíky/ ktoré sa pri zavretí dverí zasunú

    do otvorov v zárubni , pretože práve pánty su najslabším bodom bezp.dverí.

    A prečo sa obávate vykradnutia ??

    veď na chodbe v bytovke je viac bytov a tak sa tam takmer vždy niekto pohybuje,

    kto by si všimol nejaké neobvyklé manipulácie s dverami.

    ex je offline (nepripojený) ex

    ex
    ja by som tiež bola rada, keby ste sa podelili so svojimi skúsenosťami ohľadom bezpečnostných dverí, nakoľko tiež chcem vymeniť vchodové dvere do bytu v činžiaku a rada by som sa správne rozhodla - vďaka

    Bezpecnostne dvere zn. BEDEX- Zilina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.