Zavrieť

Porady

Samsung S7230 - chyba DNS

Ahojte poraďáci,

pomôžte prosím. Mám Samsung S7230, kdekoľvek sa mi dá pripojiť na net cez Wifi bez ťažkostí, len v práci nie, stále píše "CHYBA DNS" a pritom to všetkým ostatným kolegom ide...

Už neviem, čo mám robiť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    V minulosti ti Wifi išla v práci normálne? Ak áno, došlo k nejakej zmene (napr výmena routera a pod)?
    Nastali problémy po inštalácii nejakej aplikácie?

    Skúšal si factory reset zariadenia? (pozor, prídeš o všetky dáta, treba si urobit zálohy)

    EDIT: riešenie tvojho problému by malo byť toto: http://www.samsungbadaapps.com/tips/...error-on-wi-fi

    Predtým som mala Sony Ericsson a išlo mi to bez problémov, len ako som si kúpila nový mobil, tak vôbec... Nemenil sa ani router, ani žiadne iné zmeny vo firme neboli... Ani náš IT nevie, čo by s tým mohlo byť.
    Bola som už aj u operátora, tam mi povedali, že musíme mať v práci niečo, len potom by to asi nikomu nešlo, nie?
    Už som aj resetla zariadenie, aj aktualizovala, ale chybu som stále nevyriešila...

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    u Samsungu sa stava, ze niekedy si karta v telefone nesadne s nejakym konkretnym typom routera a proste ti na danom mieste wifi nepojde.. Ja som mal tento problem s Omniou 2 s domacim routerom Edymax. Proste doma som sa na wifi nepripojil. Po zmene telefonu na Galaxy S2, zatial nikdy sa mi nestalo ze by som sa na volnu wifi nepripojil...

    Ak ti nepomohlo riesenie z prilozeneho linku, tak potom neviem ine poradit.
    nie, nie, aj z toho linku som skúšala už asi všetky kombinácie (čakala som, že jedna pôjde), ale nič , tak zase na druhej strane v práci sa má pracovať a nie po internete surfovať cez mobil... hlavne, že doma mi to ide...
    ďakujem ti veľmi pekne za ochotu.

    Samsung S7230 - chyba DNS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.