Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    hernu s vyhernymi alebo nevyhernymi automatmi?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Tak potom tu vystava dalsia otazka. A to ze ci pojde o vyherne automaty v tvojom vlastnictve, alebo ci pojde o vyherne automaty, ktore budu vo vlastnictve niekoho ineho a ty len poskytnes priestor na ich umiestnenie.
    V prvom pripade budes potrebovat licenciu od Ministerstva financii. Tam sa okrem ineho pozaduje preukazanie kapitalovej dostatocnosti, neviem celkom presne kolko je to teraz, ale bude to radovo v desiatkach milionov Eur. Mas tolko?
    pojde o vyherne automaty, ktore budu vo vlastnictve niekoho ineho a ja len poskytnem priestor na ich umiestnenie.Hlavne ma zaujima ci bude treba aj nova kolaudacia kvoli tomu ze tam bude ina prevadzka....

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    profesional Pozri príspevok
    Tak potom tu vystava dalsia otazka. A to ze ci pojde o vyherne automaty v tvojom vlastnictve, alebo ci pojde o vyherne automaty, ktore budu vo vlastnictve niekoho ineho a ty len poskytnes priestor na ich umiestnenie.
    V prvom pripade budes potrebovat licenciu od Ministerstva financii. Tam sa okrem ineho pozaduje preukazanie kapitalovej dostatocnosti, neviem celkom presne kolko je to teraz, ale bude to radovo v desiatkach milionov Eur. Mas tolko?
    základne imanie prevádzkovateľa je min. 2 mil. SKK a nie EUR a finančná zábezpeka je 60 tis. EUR a 150 EUR na každý výherný prístroj, takže nie desiatky miliónov eur.

    zadávateľovi: najprv si pozri VZN obce o umiestňovaní výherných zariadení, aby si spĺňal podmienky. Nie stavba sa nebude znova kolaudovať kvôli zmene prevádzky z cukrárne na herňu.

    Ake papiere treba vybavit na otvorenie herne ak v tej prevadzke pre tym bola cukraren

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.