Zavrieť

Porady

zahadne zmiznute subory

Zdravim vsetkych,

potreboval by som poradit s nasledujucim problemom.
Pri praci s pocitacom sa mi pocitac restartoval, zacalo vyhadzovat stovky okien z hlaseniami a zmizli ikonky z pracovnej plochy. Nasledne som sa skusil dostat na disky C a D no nenasiel som tam ziadne subory ani adresare. Zaujimave je, ze disky boli obsadene akoby tam vsetko zostalo. No pri otvoreni diskov stale pisalo 0 poloziek. Skusal som antiviraky, total comander, recuvu a vsetko mozne, no nic som nenasiel. Tiez mi otvaralo nejaku stranku kde sa dal zaplatit program na znovuotvorenie suborov no ignoroval som to.
Kedze mi vsetky moznosti zlyhali, vybral som disk z notebooku a prekopiroval pomocou kabla disky C aj D do ineho pocitaca. Pocas kopirovania som sledoval, ze postupne kopirovalo vsetky priecinky a subory, ktore tam pred tym boli, no po prekopirovani a otvoreni disku znova to iste - 0 poloziek...
Velkost skopirovanych diskov je stale rovnaka no neviem sa k datam nijako dostat...
Viete mi niekto poradit?

DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    To su tie automatické aktualizácie všetkého možného, čo prichádzajú cez net !

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Klasický príklad spyware a podvodného "antiviráku" - jednoducho povedané (sorry) - zasratý počítač sajrajtom.
    V safe mode presnoriť PC malwarebytes - čo nájde, preč! Potom spustiť aj originál antivírový program (nie "náhradu" z netu!), čo nájde preč. Tiež možno použiť Spyware Terminator.

    A v budúcnosti - neklikať na rôžne online free a iné podobné "aplikácia" a "kontroly" počítača - je to možný zdroj nákazy. A ak treba, tak len z originálnych a oficiálnych stránok výrobcov antivírových programov.

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    lenže keby poznal čo je "V safe mode" nemusel by sem písať
    http://www.spywarehelpcenter.com/how-to-remove-data-recovery-virus-removal/?lang=sk

    frolooo je offline (nepripojený) frolooo

    frolooo
    chlapi mam zakupenu original licenciu antiviroveho programu ESET, ktory sa kazdy den zaktualizoval... Skusal som kontrolovat pocitac aj cez spybot a ine freeantiviraky... nic nepomohlo...
    Inac pocitac mam uz kompletne formatovany a preinstalovany, no zalohy dat z C a D mam na externom harddisku...
    Takze ak mate este nejake napady tak sem s nimi...

    frolooo je offline (nepripojený) frolooo

    frolooo
    nunenko Dakujem, pomohla mi kombinacia krokov podla linku co si mi poslal...nepotreboval som ani safe mode...

    zahadne zmiznute subory

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.