Zavrieť

Porady

Samovypínanie počítača

Môj stolový počítač sa už dlhšiu dobu zle zapínal.Po stlačení štartu trvalo pár minút kým sa naštartoval.Niekedy to trvalo minútu dve no postupne aj desať a viac minút, ale vždy sa naštartoval.Teraz sa pridalo samovypínanie.Počítač sa sám vypne bez upozornenia a je problém ho naštartovať.Čím ďalej je to horšie, štart trvá niekededy hodiny a vypne sa za pol hodiny a trvá veľmi dlho kým sa znova spustí.Preinštaloval som windows ale nepomohlo.
Kde môže byť problém ?
Ďakujem Icko11188
icko11188 Vyzerá to ozaj na základnú dosku pretože som všetko vyčistil, znova natiahol windows a skúšal ho zaťažiť programom na test prehrievania, ale neprehrieval sa.Test prebehol v pohode .Takže ??? Ďik všetkým
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Najprv by som vycistil vnutro pocitaca - najlepsie povysavat (poriadne povysavat ventilatory) moze sa prehrievat.
    Naposledy upravil Andy Kralik : 08.06.12 at 05:37

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    icko11188 Pozri príspevok
    Môj stolový počítač sa už dlhšiu dobu zle zapínal.Po stlačení štartu trvalo pár minút kým sa naštartoval.Niekedy to trvalo minútu dve no postupne aj desať a viac minút, ale vždy sa naštartoval.Teraz sa pridalo samovypínanie.Počítač sa sám vypne bez upozornenia a je problém ho naštartovať.Čím ďalej je to horšie, štart trvá niekededy hodiny a vypne sa za pol hodiny a trvá veľmi dlho kým sa znova spustí.Preinštaloval som windows ale nepomohlo.
    Kde môže byť problém ?
    Ďakujem Icko11188
    ...potom štrajk vyhlásil ...

    Nakoniec som sa rozhodol pre diagnostiku ....nepotešila ma teda ....

    Základová doska skončila a oprava by už bola nerentabilná ....

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    nanovo nainstalovať windows, určite je spomalený aj pri práci na ňom..

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    U mňa je základ funkčný zdroj.Takže starý zdroj vyčisti od prachu a ak problém pretrváva ,tak vymeň zdroj.Ak nemáš istotu ,že je zdroj v poriadku ,tak ani nepokračuj.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    icko11188 Vyzerá to ozaj na základnú dosku pretože som všetko vyčistil, znova natiahol windows a skúšal ho zaťažiť programom na test prehrievania, ale neprehrieval sa.Test prebehol v pohode.

    No ja som nemohol nainštalovať windows.Dal sa nainštalovať iba pri otvorenom bočnom kryte.Jednoducho sa prehrieval.Prehrieval sa ,ale nie že bol zaprášený - bol chybný zdroj.

    Samovypínanie počítača

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.