Zavrieť

Porady

Veľkoobchod s detskými potrebami v Poľsku

Dobrý večer. Prosím,poraďte mi nejaký dobrý veľkoobchod s detskými potrebami (hračky, hygiena,textil atď.) blízko hraníc, smerom od Žiliny, okrem http://www.babyboo-nowytarg.pl/
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jarka1910 je offline (nepripojený) Jarka1910

    žienka domáca Jarka1910
    Nemyslím si ,že všetko je odpad. Mám malý obchod kde mám napríklad detské vaničky,nočníky a kojenecké potreby-fľaštičky,cumle,hryzatka,hrkalky atd. a ľudia si tovar pochvaľujú.Na oblečenie sa moc nezameriavam,ale textil do postielok-obliečky a plachty vyrobene v Poľsku tiež nie sú najhoršie. Ja mám záujem len o určité značky,zákazníkmi overené... Rada by som si ale tovar nakupovala sama. Prečo to brať z veľkoobchodov na Slovensku,alebo od distribútorov ak som schopná vycestovať a nákupiť si priamo v poľskom veľkoobchode,kde je určite nie len možnosť nakúpiť lacnejšie,ale je tam aj šírší sortiment...

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    Jarka1910 Pozri príspevok
    Nemyslím si ,že všetko je odpad. Mám malý obchod kde mám napríklad detské vaničky,nočníky a kojenecké potreby-fľaštičky,cumle,hryzatka,hrkalky atd. a ľudia si tovar pochvaľujú.Na oblečenie sa moc nezameriavam,ale textil do postielok-obliečky a plachty vyrobene v Poľsku tiež nie sú najhoršie. Ja mám záujem len o určité značky,zákazníkmi overené... Rada by som si ale tovar nakupovala sama. Prečo to brať z veľkoobchodov na Slovensku,alebo od distribútorov ak som schopná vycestovať a nákupiť si priamo v poľskom veľkoobchode,kde je určite nie len možnosť nakúpiť lacnejšie,ale je tam aj šírší sortiment...
    podľa posledných trendov poľských výrobcov budú detské fľašky, cumle, hryzatká vyrobené s prímesou pesticídov spôsobujúcich rakovinu

    poľské výrobky, celkovo business, myslenie a "vychcanosť" Poliakov mi bolo nesympatické už dávno pred prevalenými škandálmi. Ak niekde vidím: vyrobené v Poľsku, dávam od toho ruky preč

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    No tak mattto, ty si myslíš, že všetci Poliaci sú rovnakí? A že nemajú radi svoje deti?

    Jarka1910 je offline (nepripojený) Jarka1910

    žienka domáca Jarka1910
    mattto Pozri príspevok
    podľa posledných trendov poľských výrobcov budú detské fľašky, cumle, hryzatká vyrobené s prímesou pesticídov spôsobujúcich rakovinu

    poľské výrobky, celkovo business, myslenie a "vychcanosť" Poliakov mi bolo nesympatické už dávno pred prevalenými škandálmi. Ak niekde vidím: vyrobené v Poľsku, dávam od toho ruky preč
    Na všetkých fľašiach a cumloch ,ktoré ja kupujem do svojho obchodu od známeho poľského výrobcu je uvedené - bez obsahu BPA
    to si fakt myslis ze ti niekto posle adresu na dany velkoobchod ani sa do toho nepustaj lebo naivny nemaju sancu uspiet

    Veľkoobchod s detskými potrebami v Poľsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.