Zavrieť

Porady

nutnosť viesť skladové hospodárstvo

ahojte...chcela by som sa opýtať ...sestra začala podnikať otvorila si kaviareň,nakupuje kavy,čaje a iné na faktúry, ponôka ich zákazníkom nielen v kaviarni ale aj na kúpu, koľko kusov či krabicu ako chcú. Jedna účtovníčka mi povedala ž emusí viesť sklad a druhá že nie...vedie jednoduché účtocníctvo...stačí to len členiť na predaj tovaru a predaj materiálu?...či?....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    viesť skladovú evidenciu musí - to je mimo účtovníctva. Malo by jej to sedieť aj na PD - tovar, materiál

    jersseyke je offline (nepripojený) jersseyke

    jersseyke
    ďakujem....tak teraz nechápem či tá známa to nevie...ona jej bude robiť účtovníctvo a tvrdí že netreba...tak teraz neviem...ale ďakujem...len ju teraz musím presvedčiť aby viedla sklad...

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    jersseyke Pozri príspevok
    ahojte...chcela by som sa opýtať ...sestra začala podnikať otvorila si kaviareň,nakupuje kavy,čaje a iné na faktúry, ponôka ich zákazníkom nielen v kaviarni ale aj na kúpu, koľko kusov či krabicu ako chcú. Jedna účtovníčka mi povedala ž emusí viesť sklad a druhá že nie...vedie jednoduché účtocníctvo...stačí to len členiť na predaj tovaru a predaj materiálu?...či?....
    a hlavne pozor na evidenciu alkoholu - ak ho nakupuje a predáva

    nutnosť viesť skladové hospodárstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.