Zavrieť

Porady

Ubytovanie v centre Paríža

Ahojte, vedel by mi niekto odporučiť nejaké ubytovanie v centre Paríža? ....Vlastne ani neviem presne, čo znamená centrum Paríža, jednoducho nech to nie je ďaleko hoci ani pešky od známych turistických atrakcií. Ďakujeeeem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    venix je offline (nepripojený) venix

    venix
    Ďakujem, hľadala som samozrejme aj cez vyhľadávanie, ale ja hľadám skôr nejaký exkluzívnejší, hoci aj drahší hotel, a nie nejaký hostel a pod, o akom sa zmieňujú vo väčšine príspevkov. Ak má niekto dobrý tip, vopred ďakujem.

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    treba spmenut cenovy limit, lebo luxuxnejsi hotel v Parizi neznamena ot iste ako napriklad vo Viedni
    ceny trojhviezdickovych hotelov sa pohybuju na urovni od 80 E za noc a vysie, lepsie hotely zacinaju okolo 120-150E a viac
    mne sa osvedcila stvrt "La Defance" ospravedlnujem sa ked som to napisal zle. Je to stvrt Pariza s mrakodrapmi kde je velke nakupne centrum ale co je dvolezitajsie pod tym nakupnym centrom je velka stanica so vsetkymi pripopjmi na metro, vlaky, autobusy a da sa odtial dostat vsade pomerne rychlo.
    odporucam stranku: http://ratp.fr/ kde sa da najst doprava po Parizi

    Ubytovanie v centre Paríža

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.