Zavrieť

Porady

Samsung Smart TV LED

ZDravím,
Píšem Vám či mi enviete pomoct ako mam nastavit pekne HD rozlisenie ak prehravam zo zdroja usb alebo cez internet či už youtube a iné zdroje neviem to nastavit a vzdy ked dam kontrolu obrazu tak je v pohode kvalitnu fotku mi tam ukazuje co je v ponuke. Neviem to nastavit a dost ma to trapi a rad by som bol ak by ste mi mohli pomoct ako tu kvalitku na tých 720p alebo 1080p dostanem pri tom USB výstupe ale LAN pripojení. Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Neviem aký máš typ TV, no asi najdoležitejšie je, či súbor ktorý prehravaš je naozaj spracovaný v HD/Full HD rozlišení!
    TV si totiž sám spravidla nastavuje rozlišenie (prípadne v menu je treba nastavit režim Auto), podľa toho čo do neho ide...

    Prečo si myslíš, že ti video neprehráva v HD/Full HD rozlíšení???

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Neviem či som dobre pochopil,

    no ja používam na prepojenie HDMI kabel
    No lebo napríkald z youtube som zapol video v HD a obraz nebol čistý a dosť kockatý si myslím...taže tak asi...a cez HDMI som ešte neskúšal to si myslím že problém robiť nebude

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.