Zavrieť

Porady

SMART

Milí poraďaci,veľmi pekne vás prosím o radu.Chcela by som si kúpiť malé autičko na nákupy SMART r.v.2001.Keďže nemám možnosť sa informovať u majiteľov, ktorí majú s ním skúsenosť ,prosím o radu.Veľmi pekne ďakujem za každú informáciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    MiťaK Pozri príspevok
    Milí poraďaci,veľmi pekne vás prosím o radu.Chcela by som si kúpiť malé autičko na nákupy SMART r.v.2001.Keďže nemám možnosť sa informovať u majiteľov, ktorí majú s ním skúsenosť ,prosím o radu.Veľmi pekne ďakujem za každú informáciu.
    Toto malé chutné autíčko máme aj my r.v. 1999 a sme spokojní. Málo papká a super sa s ním parkuje .Niesú s ním žiadne problémy, vyrába ho mercedes. Nemôžem naň povedať nič zlé, ideálne pre dámy aj pre mužov, ktorí si nepotrebujú budovať svoje veľké ego ale majú radi praktickosť.

    MiťaK je offline (nepripojený) MiťaK

    som na dôchodku MiťaK
    díky medvedík21 veľmi si ma potešila aj ja si myslím,že chlapi pozerajú po iných autách

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    MiťaK Pozri príspevok
    díky medvedík21 veľmi si ma potešila aj ja si myslím,že chlapi pozerajú po iných autách
    che To jo.


    No nieje chutnučké?



    A takto sa dá zaparkovať

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    To ano . Je to najlepsie medzi picolo verziami .

    Najvacsia vyhoda (ako spomenula medvedik) (vlastna fotka):


    No nechcel by som v nom zazit toto:

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    rickman Pozri príspevok
    To ano . Je to najlepsie medzi picolo verziami .

    Najvacsia vyhoda (ako spomenula medvedik) (vlastna fotka):


    No nechcel by som v nom zazit toto:
    K tomu videjku: Autíčko sa síce prevrátilo ale vnútro ostalo celé. Toto auto je hodnotené ako jedno z tých bezpečnejších.

    mladymuz je offline (nepripojený) mladymuz

    mladymuz
    ostatne male auta by mozno dopadli este horsie s takym superom.
    Nie je to škarede auto, ma niečo do seba, ale uzitok toho auta sa mi vytraca, lebo vela krat ked pouzivam (urcite nielen ja) male auto v meste potrebujem praveze odviezt aspon 3-4 ludi. Na mestske brazdenie je tiez idealna C2 alebo Fiat Panda, uzitok je z nich vacsi.

    medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

    Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac medvedik21
    Braňo Pozri príspevok
    Prečo? Po anglicky až tak dobre neviem ale pokiaľ ma zrak neklame, tak má štyri hviezdičky z piatich, aj v tom tvojom odkaze.

    MiťaK je offline (nepripojený) MiťaK

    som na dôchodku MiťaK
    ďakujem veľmi pekne za vaše ohlasy.Ešte by ma najviac zaujimalo,ako je to s náhradnými dielmi v prípade potreby a či ozaj je také tvrdé ako som sa dopočula hoci na druhej strane vraj sedadlá sú veľmi pohodlné.Ale do toho autička som sa zamilovala.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.