Zavrieť

Porady

Lagujúci mikrofón v hre

Čauko,mám taký problém že ak hrám hru Counter Strike 1.6,tak mi mikrofón z ničoho nič začne lagovať (sekať). Problém je ale v tom že ak som na Skype alebo TeamSpeaku,mikrofón je úplne v pohode.Hráči mi povedali vraj mám lagy ja,teda že mne seká hra,nie mikrofón. Neviete prosím poradiť,čo spraviť preto aby som tie lagy nemala? Skúšala som vymazávať rôzne zbytočné programy a dokonca som musela vymazať aj programy ktoré zbytočné neboli...Díky moc :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myshoKE je offline (nepripojený) myshoKE

    myshoKE
    A nebude to skôr v pomalšom pripojení? Veď CS 1.6 dnes rozbeháš pomaly aj na telefóne.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Čauko,mám taký problém že ak hrám hru Counter Strike 1.6,tak mi mikrofón z ničoho nič začne lagovať (sekať). Problém je ale v tom že ak som na Skype alebo TeamSpeaku,mikrofón je úplne v pohode.Hráči mi povedali vraj mám lagy ja,teda že mne seká hra,nie mikrofón. Neviete prosím poradiť,čo spraviť preto aby som tie lagy nemala? Skúšala som vymazávať rôzne zbytočné programy a dokonca som musela vymazať aj programy ktoré zbytočné neboli...Díky moc :-)
    Pokiaľ idete po sieti - každá aplikácia si zoberie svoj diel. Pretože pri hraní CS potrebuješ dobrý ping - hra si zoberie podstatnú časť a na spojenie p2p cez mikrofón ostane zvyšok - preto "laguje" mikrofón. No v prípade, že hráte a zároveň komunikujete, je dátový prenos podstatne vyšší, že rýchlosť tvojho pripojenia to jednoducho nezvláda.
    BTW: zatiaľ nevieme nič o rýchlosti a type pripojenia, o "strojovni" (aj to môže byť príčinou - "strojovňa" jednoducho nestíha).

    Lagujúci mikrofón v hre

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.