Zavrieť

Porady

Rozliaty benzin

Ahoj,

v aute sa mi vyliala kanistra s benzinom. Na dne kufra je mlaka benzinu... ako to odstranit? Co s tym? Treba nejaku specialnu penu, ci podobne na jeho vysatie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    MySpace Pozri príspevok
    Ahoj,

    v aute sa mi vyliala kanistra s benzinom. Na dne kufra je mlaka benzinu... ako to odstranit? Co s tym? Treba nejaku specialnu penu, ci podobne na jeho vysatie?
    Handrou alebo papierovými utierkami to vysaj a vyžmýkaj vonku. Nakoniec to len poutieraj.

    Alebo je to na koberci? Tak to poriadne vydrhni čo najviac do sucha a nechaj pootvárané dvere. V tomto teple to vyschne raz - dva. Síce budeš mať v aute smrad, ale časom to vypáchne.

    A nie že si v aute teraz zapáliš....

    alchstuip je offline (nepripojený) alchstuip

    alchstuip
    Ako bez urazky.... ale uz ma asi neprekvapi, ked sa tu niekto spyta, co ma robit, ked sa mu pocas spanku zmuchla palon..... To je fakt take tazke utriet benzin z kufra???

    Samozrejme, ked nas nase zakony, nariadenia, zakazy a podobne vymysly nutia este aj r*t utriet tym jedinym spravnym sposobom....

    Takze, oficialny navod:
    Vezmem telefon
    Zavolam 112
    vyziadam si poziarnikov
    nahlasim im ekologicku havariu
    Zacvakam za vyjazd
    auto zverim na detoxikaciu odbornej firme

    MySpace je offline (nepripojený) MySpace

    MySpace
    Dakujem, auto som vycistila, len zostal ten neprijemny zapach... no snad ten puch cim skor odtial odide, lebo si tam pripadam ako na benzinke, ci v rafinerii. ;-) ... ale aspon je to uz o cosi lepsie. :-)

    alchstuip je offline (nepripojený) alchstuip

    alchstuip
    Skus do auta dat na par hodin misku s octom. Na cigaretovy pach to funguje, mozno trochu zlepsi aj ten benzinovy. Ak nie, tak potom len vetrat, vetrat, vetrat

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    ešte jedna možnosť, nechať ho vyhorieť "dosucha" priamo v aute :-)))))))))))))))))

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.