Zavrieť

Porady

Zaradenie do platovej triedy, učiteľka MŠ

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať do ktorej platovej triedy budem zaradená? Uchádzam sa o miesto učiteľky v MŠ, čo sa týka dosiahnutého vzdelania: ukončila som strednú pedagogickú školu, odbor: učiteľstvo pre MŠ a ŠKD. Mám ukončený I. stupeň VŠ v odbore: špeciálna pedagogika - poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých a momentálne končím II.stupeň VŠ v odbore: špeciálna pedagogika. Doposiaľ nemám žiadnu prax. Ďakujem za odpovede.
Naposledy upravil katarina789 : 19.06.12 at 23:25
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Sabadka Pozri príspevok
    Podľa správnosti by to malo byť: V súčasnosti 8PT - VŠ I. stupňa - začínajúci, po úspešnom ukončení adaptačného vzdelávania 9 PT - VŠ I. stupňa - samostatný a po ukončení VŠ II. stupňa to už môže byť 10 PT a karierový stupeň samostatný ped. zam.

    Súhlasím, že v súčasnosti bude zaradená - začínajúci 8 PT.
    Avšak na základe VŠ I. stupňa v odbore: špeciálna pedagogika - poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých - nebude kvalifikovaná pre MŠ. ( kvalifikovaná je len na základe SŠ )

    Menovaná nebude po ukončení VŠ II. stupňa - špeciálna pedagogika zaradená do 10. PT, iba ak by pracovala v materskej škole v triede pre deti so zdravotným znevýhodnením , alebo by si doplnila vzdelanie, aby bola kvalifikovaná na základe VŠ II. stupňa.
    Vtedy by bola v 10. PT.

    Ná základe toho, čo v súčasnej dobe študuje - špeciálna pedagogika, nebude kvalifikovaná pre MŠ. ( kvalifikovaná je len na základe SŠ )

    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...anie_do_PT.pdf
    Naposledy upravil miramax1 : 26.06.12 at 14:02 Dôvod: doplnenie

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    miramax1 Pozri príspevok
    V súčasnej dobe to bude 8. PT - VŠ I. stupňa nekvalifikovaná, po ukončení VŠ II. stupňa 9. PT.

    Podľa správnosti by to malo byť: V súčasnosti 8PT - VŠ I. stupňa - začínajúci, po úspešnom ukončení adaptačného vzdelávania 9 PT - VŠ I. stupňa - samostatný a po ukončení VŠ II. stupňa to už môže byť 10 PT a karierový stupeň samostatný ped. zam.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    miramax1 Pozri príspevok
    Súhlasím, že v súčasnosti bude zaradená - začínajúci 8 PT.
    Avšak na základe VŠ I. stupňa v odbore: špeciálna pedagogika - poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých - nebude kvalifikovaná pre MŠ. ( kvalifikovaná je len na základe SŠ )

    Menovaná nebude po ukončení VŠ II. stupňa - špeciálna pedagogika zaradená do 10. PT, iba ak by pracovala v materskej škole v triede pre deti so zdravotným znevýhodnením , alebo by si doplnila vzdelanie, aby bola kvalifikovaná na základe VŠ II. stupňa.
    Vtedy by bola v 10. PT.

    Ná základe toho, čo v súčasnej dobe študuje - špeciálna pedagogika, nebude kvalifikovaná pre MŠ. ( kvalifikovaná je len na základe SŠ )

    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...anie_do_PT.pdf

    Súhlas, nejak som nepostrehla pokračovanie vzdelania za pomlčkou - poradenstvo a pedagogika sluchovo postihnutých, s týmto vzdelaním uspeje len ako odborný zamestnanec v nejakom poradenskom zariadení. Ďakujem za opravenie mojej dezinformácie

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    V súčasnej dobe to bude 8. PT - VŠ I. stupňa nekvalifikovaná, po ukončení VŠ II. stupňa 9. PT.

    Zaradenie do platovej triedy, učiteľka MŠ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.