Zavrieť

Porady

ktory operator???

Chcel by som si cez vikend prvykrat zobrat pausal na telefon. Aky operator je momentalne najvyhodnejsi?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    skúsim oživiť túto tému... možno niekto riešil v poslednej dobe zmenu paušálu.

    mam v pomaranči 2 simkarty na ICO paušal snov 50 min, jednu mam ja a jednu manželka, ja mam aktivovaný aj internet. Všetko bez viazanosti..

    poradil by mi niekto nieco iné? chodia mi vysoke faktury 50e a viac lebo aj viac volam a zmenit na vyžší pausal sa to uz nedá. Nebránim sa inemu operatorovy, skôr naopak.
    prevolam tak 150 min a pani máma 50 + 1 internet do mobilu a žiadne SMS a nutnosť to mať na IČO
    a najlepsie by bolo mať volanie medzi sebou zadarmo.
    ak sa niekto vyzná,alebo aj z vlastnej skusenosti nech poradí. Dakujem
    Naposledy upravil allgreen : 23.07.12 at 13:55

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    ja som momentálne prešla v telekome z paušálu podľa seba 3 na easy time, vyjde ma to oveľa lacnejšie, keďže hlavne volám mobilnej siete telekomu a pevných liniek a internet má za 0,50 € na deň, a to len keď naň pôjdem, nebude to asi nič moc rýchle, ale mne to stačí . Už žiaden paušál, vôbec sa to neoplatí a manželovi zoberiem easi free, tam je volanie do všetkých sietí za 0,09 € a internet zadara. Bola som aj u pomaranča, ale to som tento rok zrušila...

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    mizu diki za reakciu, ja uz 2 den studujem ponuky na internete ale vsetky co sa mi pozdavaju s viazanostou. Nevies ci easy Free sa da dať aj na ICO? to si asi dobíjaš kredit, ten davas potom do nakladov? nerad by som ked budem surne nieco vybavovat ostal v tej chvíli bez kreditu.

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    keď si dobiješ kredit cez bankomat, tak ti vypľuje potvrdenie, ktoré nie je daňovým dokladom ako som sa dozvedela z infolinky, ale pani tam hovorila, že treba požiadať o faktúru a oni ju pošlú. Skús sa spýtať priamo v predajni, ak budú vedieť. A kartu mi registrovali na IČO, keďže som prechádzala z pomaranča a tam bola tiež na IČO a ešte som k tomu dostala 30 € bonus /5 € 6x po každom dobití kreditu v hodnote minimálne 10 €/.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.