Zavrieť

Porady

Orechová a maková plnka

Ahojte poraďáci,vie mi niekto poradiť tú najlepšiu plnku do orechových a makových šatôčiek z lístkového cesta???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
    ..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
    aj ja robievam s mliekom + do makovej pridavam slivkovy lekvar a do orechovej marhulovy dzem
    asedma nemiesam lekvar, ked tak samotne lekvarove, ale musi byt husty, lebo inak vytecie
    avalik lekvaru len tak za lyzicu - doda fajnu chut ... aspon mne

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
    ..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
    ... a trochu rumu k tomu (len ten rum môžem doliať tesne pred plnením, inak mi to domáci spapkajú a potom ešte: mami, načo tie zákusky, stačí len plnka!)
    asedma mnam, ta orechova aj mne vzdy chuti

    čakanka je offline (nepripojený) čakanka

    čakanka
    ja do makovej pridávam višne/trochu sa to potom podobá na štrúdlu/ a do orechovej hrozienka

    asedma je offline (nepripojený) asedma

    asedma
    zuzana cinova Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,vie mi niekto poradiť tú najlepšiu plnku do orechových a makových šatôčiek z lístkového cesta???
    ..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
    zuzana cinova
    Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
    ..pre mna je najlepsia, ked frcnem trochu prevareneho osladeneho mlieka do zomletych orechov a dobre premiesam..musi byt husta, nesmie tiect..tak isto robim aj makovu
    Ďakujem....v jednoduchosti je krása...vyskúšam

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Rozalka Pozri príspevok
    ... a trochu rumu k tomu (len ten rum môžem doliať tesne pred plnením, inak mi to domáci spapkajú a potom ešte: mami, načo tie zákusky, stačí len plnka!)
    no na mna ked pride "telo chcelo" tak si urobim makovu plnku tak zo styroch lyzic maku a tu vyjedam

    Orechová a maková plnka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.