Zavrieť

Porady

vyhrazanie sa

Prihlásila som sa za účelom zdokonalenia anglictiny do icq - chat. Niekto ma zrazu zacal napadat vyhrazanim sa, ze mi znici pocitac, vymaze vsetky udaje, zkopiruje informacie.... Odhlasila som sa a prihlasila do inej miestnosti a pod inym menom. Ten dotycny ma "nasiel" a oslovil povodnym nickom. Je mozne zistit ip adresu a urobit to, cim sa vyhrazal? Je lepsie poziadat providera o zmenu ip adresy alebo to jednoducho ignorovat?
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Podľa slovosledu, používania niektorých zvláštných slov, štýlu vyjadrovania, obľubených tém ,

    odsekovania textu.....
    Nemožné. Ani som sa do diskusie nestihla zapojiť. Hneď mi poslal slová výhražného charakteru do privat-window.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Tak potom len podľa IP , či inych znakov charakteristickych pre IT ,

    mňa tiež nechceli púšťať do niektorých diskusií....

    čím chcem povedať len to,že sa stávalo bežne,že som nemohol odoslať príspevok
    Naposledy upravil Indeed : 09.07.12 at 07:34

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Napis mu, ze kludne ti tvoj PC moze znicit (ze mu poskitnes aj sekeru ) moze si kopirovat data ake len chce a moze ti aj mazat data, ze uz mas aj tak plny disk a rozmyslas co vihodis, tak ti aspon ulahci pracu

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    NIE, nie je to možné. Ak máš aktualizovaný operačný systém, antivírus a bránu firewall, šanca je prakticky nulová.

    - ľudia, ktorí takto primitívne reagujú na rôznych fórach, chatoch atď. väčšinou nemajú ani základné elementárne znalosti v oblasti informačných technológií, preto píšem že to nie je možné....
    Keby dokázal aspoň 1 % z toho čo ti píše, určite by už pracoval vo firme s X-tisíc eurovým platom a nemal čas vypisovať a onanovať niekde na chatoch...
    Tipujem to na nejakého pubertiaka s ktorým to práve trieska o sto šesť...
    Naposledy upravil Nandrolon : 09.07.12 at 07:05

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    - možno to poslal viacerým nickom nie iba tebe, teda tipovačka naslepo... možno videl tvoju IP čo absolútne nič neznamená....

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    teoreticky je možné všetko, prakticky nie.
    Ak nemá fyzický prístup k "bedni", nič z neho nedostane ani pri štandardnom nastavení všetkých ochranných prvkov...
    mpca aj prakticky!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.