Zavrieť

Porady

zhltnuta karta v bankomate

Chcem sa opytat ako dlho asi trva, ked mi dnes v bankomate zhltlo kartu lebo som zadala zly pin kod, kym sa platobna karta dostane do mojej banky. Chcela som vyberat peniaze v obchodnom censtre v bankomate csob a mam vub.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    No ak Ti ju zhltlo, musela si to PIN-ko zadať chybne 3x... Záleží na tom, kedy najbližšie príde security služba a bude ten bankomat vyberať, či dotovať... To si môžeš zistiť telefonicky na pobočke banky, ktorej bankomat patrí, v tomto prípade CSOB, možno narazíš na ochotnú človečinu. Inak postup je taký, že každá banka cudzie karty zadržané vo svojich bankomatoch posiela na centrálu príslušnej banky do BA a odtiaľ ich potom rozposielajú po celom Slovensku na pobočky, ktoré tieto karty vydali. Takže úplne najsamlepšie je navštíviť pobočku ČSOB a požiadať ich, aby Tvoju kartu na takúto služobnú cestu neposlali - ušetria si tým náklady a Tebe minimálne niekoľko dní čakania... Na Tvojom mieste by som ale hneď volala na cool centrum a kartu zablokovala, nikdy nevieš, v koho rukách skončí... Samozrejme si za odblokovanie, resp. vydanie novej karty zacáluješ príslušný poplatok - ale aspoň si nabudúce určite zapamätáš PIN kód...

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    no a ja ešte doplním moju skúsenosť - banka, kde ostala moja karta - cudzie karty vraj skartuje ...
    Tak som ani nikde nechodila, ale cez cal centrum požiadala o novú kartu (samozrejem stará zablokovaná) - trvalo to 4 dni ..

    kellysa je offline (nepripojený) kellysa

    kellysa
    v banke mi dnes pani povedala ze bude dorucena na pobocku a budu ma kontaktovat, nemusim vybavovat druhu. V podstate mi je to jedno, hlavne ze sa to vybavi

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Tiež sa mi raz stalo, že mi bankomat zhltol kartu - nie kvôli zle zadanému PIN-ku, ale došlo u neho k nejakej poruche, vypol sa a karta zostala v ňom. Bola to "sranda", keďže to bola firemná karta a zamestnanci čakali na zálohy na pracovné cesty Volali sme do banky, ktorej patril bankomat (bola to iná banka než tá, v ktorej mala firma účet). Tam nám povedali, že kartu vyberú ich "kľúčiaria" a bude uložená na miestnej pobočke, kde si ju môžeme vyzdvihnúť. Trvalo to "až" dva dni, lebo "kľúčiari" do tohto bankomatu nechodili každý deň. Stalo sa to tak pred 5 rokmi, kartu vydali, nezoskartovali.

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    Katy a R Pozri príspevok
    no a ja ešte doplním moju skúsenosť - banka, kde ostala moja karta - cudzie karty vraj skartuje ...
    Tak som ani nikde nechodila, ale cez cal centrum požiadala o novú kartu (samozrejem stará zablokovaná) - trvalo to 4 dni ..
    a to ktora banka takto skartuje cudzie karty?
    Katy a R SLSP..

    strakar je offline (nepripojený) strakar

    strakar
    Mala si ju držať na vytiahnuť. S tým som sa ešte nestretol, tiež jeden krát mi nechcelo kartu pustiť von, no ale ja som sa nevzdal a vytiahol som ju.Potom bol dočasne bankomat mimo prevádzky.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    strakar Pozri príspevok
    Mala si ju držať na vytiahnuť. S tým som sa ešte nestretol, tiež jeden krát mi nechcelo kartu pustiť von, no ale ja som sa nevzdal a vytiahol som ju.Potom bol dočasne bankomat mimo prevádzky.
    Len nikto nepísal o tom, že by sa mu karta "zasekla" v bankomate

    zhltnuta karta v bankomate

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.