Zavrieť

Porady

záložky - ako ich zachovať ?

poradťe mi prosím ako si mám uložiť záložky. Môj PC čaká generálka a hlavne preformátovanie? Ostatné dokumenty si ukladám na "D", aby som o ne neprišla, ale neviem ako to mám urobiť so záložkami, ktoré tiež nechcem stratiť. Poradte mi prosím, ale zrozumiteľne, som laik. Používam Windows XP, Mozilu 13.0.1
Ďakujem
Naposledy upravil sajka18 : 14.07.12 at 20:22 Dôvod: preklepy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    http://www.mozilla.sk/firefox/firefo...zku-ako/part2/

    Ako zálohovať (a obnoviť) celé nastavenie a uložené záložky, heslá, atď.Dalo by sa písať o každom jednom súbore v priečinku profilu, ukážeme si však len ako jednoducho zálohovať celý profil niekoľkými kliknutiami. Snáď len jedna často kladená otázka: Záložky sa ukladajú do súboru bookmarks.html
    a tento súbor možno naimportovať aj do iných prehliadačov (Internet Explorer, Opera).
    Profil Firefoxu môžete ľahko zálohovať pomocou programu, ktorý sa nazýva MozBackup. Jeho účel je zrejmý už z názvu. Autorom je český programátor Pavel Cvrček. Program je samozrejme k dispozícii aj v slovenskom jazyku. Ďalšie podrobnosti o zálohovaní a obnove celého profilu sa dozviete na spomenutých stránkach.

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    záložky - spravovať záložky - import a zálohovanie - zálohovať...výber kde chceš mať záložky uložené, napr. disk D a uložiť

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Klikni hore v pravo na ten kľúč-Záložky-Správca záložiek-Usporiadať-Exportovať záložky do súboru HTML...

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Naposledy upravil betka631 : 14.07.12 at 21:22

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    ale ja žiadne spravovať záložky nevidím. ani pravým ani ľavým kliknutím

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    sajka18 Pozri príspevok
    ale ja žiadne spravovať záložky nevidím. ani pravým ani ľavým kliknutím
    záložky - zobraziť všetky záložky - import a zálohovanie

    sajka18 je offline (nepripojený) sajka18

    som sajka sajka18
    Ďakujem, ďakujem krásne. Už to máááám. Zobraziť všetky záložky... to mi pomohlo.

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    betka631 Pozri príspevok
    záložky - spravovať záložky - import a zálohovanie - zálohovať...výber kde chceš mať záložky uložené, napr. disk D a uložiť
    Chcel by som ťa poprosiť a ako ich zálohovať keď ich mám na Google Chrome?
    Pekne ďakujem!

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    [QUOTE=Vlado40;2104869]Klikni hore v pravo na ten kľúč-Záložky-Správca záložiek-Usporiadať-Exportovať záložky do súboru HTML...[/QUOTE
    Ďakujem!!!!!

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ak by ste chceli zálohovať celý profil z Gogole Chrome dá sa to viacerými spôsobmi a to buď sa prihlásiť do prehliadača chrome s prihalsovacími údajmi ako do gmailu a druhý spôsob ručne a to stlačte CTRL+R vlože tento príkaz "%LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\" a skopírujte priečinok defalut

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    A nestacilo, by uplne jednoducho pouzit synchronizaciu? vsetko sa pekne nahra na server a ked potrebuje jednoducho si to stiahne. Inak este je dobry aj FAVbackup. ten podporuje a migraciu zaloziek medzi prehliadacmi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.