Zavrieť

Porady

Problém s facebookom

Zdravím, chcem sa spýtať - keď sa môj muž prihlási na facebook, tak mu nabehne zle načítaná (len na jednu polovicu strany a prekrýva písmená) stránka a ešte aj je celá akoby za "sivou foliou", nedá z neho vôbec odhlásiť, pretože sa nedá nič stlačiť z možností - odlásiť a podobne, poradíte mi akoby sa to dalo opraviť? našla som akoby jeho facebook bol prekrytý týmto https://s-static.ak.fbcdn.net/rsrc.p...FOd681AL3h.png , ako sa to dá odstrániť, viem, že to tam je, ale to čierne mu pokrýva vlastne aj po prihlásení a preto sa mu nedá nič robiť, ďakujem
Naposledy upravil rozala111 : 17.07.12 at 07:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    whisper je offline (nepripojený) whisper

    whisper
    Neodporúčam zbytočne meniť prehliadač, stiahnite si len novú verziu Firefoxu: http://download.mozilla.org/?product...os=win&lang=sk

    whisper je offline (nepripojený) whisper

    whisper
    Ten obrázok je z ponuky (reklamy) na Facebook v mobile... Ak používate starý prehliadač (Internet Explorer), tak vám ten tzv. overlay môže blbnúť.

    Vyskúšajte sa prihlásiť:
    - v inom prehliadači
    - prípadne na inom počítači
    Ak to nepomôže, tak daj vedieť

    rozala111 je offline (nepripojený) rozala111

    rozala111
    vyskúšané to mám na inom prehliadači a tam sa mu dá prihlásiť normálne, už som vymazala aj pamat prehliadača - pre istotu, ale nič, on sa proste v mozille nemože prihlásiť , aby to bolo normálne zobrazené
    whisper Super

    Problém s facebookom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.