Zavrieť

Porady

uzamknutá myš na notebooku Lenovo

Dobrý den všetkým,
vyfasovala som od zamestnávateľa notebook Lenovo, asi tak 3-4ročný ale má uzamknutú myš... funguje mi iba na prídavnú a nechce sa mi ju stále nosiť... vpredu na myške notebooku svieti ikonka že je uzamknutá, ale nikde som nenašla možnosť odomknutia, zrejme na to existuje nejaká skratka, vie mi niekto poradiť? dakujem
samy porad mi to nejde
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzana164 je offline (nepripojený) zuzana164

    zuzana164
    nič, ani Fn F8 ani iné s Fn... a ked pojdem cez ovladacie prvky a myš dostanem sa tak iba k pohybu, prichyteniu a viditeľnosti, nič o uzamknutí a odomknutí... tam som to už hľadala... myš je stále zablokovaná

    zuzana164 je offline (nepripojený) zuzana164

    zuzana164
    no dačo pomohlo... neviem síce čo konkrétne, lebo som stlačala všetko ale už je odomknutá.... tak Dakujem za čas... dufam ze ju zas nezamknem nejako...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    zuzana164 Pozri príspevok
    Dobrý den všetkým,
    vyfasovala som od zamestnávateľa notebook Lenovo, asi tak 3-4ročný ale má uzamknutú myš... funguje mi iba na prídavnú a nechce sa mi ju stále nosiť... vpredu na myške notebooku svieti ikonka že je uzamknutá, ale nikde som nenašla možnosť odomknutia, zrejme na to existuje nejaká skratka, vie mi niekto poradiť? dakujem
    Nemám síce Lenovo ....ale predpokladám , že princíp je asi všade rovnaký ...

    - hlavná ikona štart
    - PC ovládacie panely
    - hardware a zvuk
    - myš
    - myš vlastnosti
    - nastavíš podľa svojho

    uzamknutá myš na notebooku Lenovo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.