Zavrieť

Porady

Problém s Internetom

Zdravím,
mám mágio internet od T-comu a v poslednej dobe sa mi začal opakovať jedne problém. Keď sa pokúšam načítať stránku (väčšinou mi to robí pri google.com), vypíše chybu: "Server sa nenašiel...". Stránku zadávam určite správne a po niekoľkých stlačeniach F5 sa aj načíta. Dnes večer mi dokonca dalo vypísať captcha kontrolu, či nie som bot. Toto isté robí aj pri ostatných počítačoch u nás doma napojených na ten daný modem. Tak isto som skúšal či to nie je vypadok internetu pingovaním (-t) a výpadok nenastal..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    babicka1 je offline (nepripojený) babicka1

    žena babicka1
    mne prišlo oznámenie ,že budú zrýchlovat rýchlost postupne a nebude sa môct určitú dobu dostat na internet možno je to ono

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    mne sa zase stalo ze po zrychleni klesla rychlost na polovicu co som mal predtym ,po 2 tyzdnoch ma to prestalo bavit musel som im zavolat a ze vraj mam zly modem ale nakoniec priznaly ze sa im stavaju taketo veci a na druhy den uz mi to aj vytuningovaly takze ide to pekne.
    skus tiez zavolat a spytat sa ,0800 123 777 ,nech sa staraju.....

    mercdok je offline (nepripojený) mercdok

    mercdok
    Tento poblem maju viaceri uzivatelia ("Server sa nenašiel..."). Chyba je na strane T-Comu, ako vedlajsi efekt zrychlovania .

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Mne to tiez nejak blbne. Nacitanie niektorych stranok trva dlhsie ako obvykle a obcas musim pouzit tiez refresh F5, ale inak je to v poriadku
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ľubomír S tou fotkou to preháňaš!
    vulxy veru ta fotka je pre vacsinu asi provokativna....
    misoft On fotku mení podľa momentálneho stavu - že Fero?
    Fero11 Presne tak o to ide, potom Vam bude andreas dobry, ked sa zacnu moslimovia odpalovat aj v takych malych mestach ako je Bratislava
    vulxy oprav ma ked sa mylim ale nebol prave andreas ten co odpaloval???
    Fero11 jj ale ide o to, ze este stale sa nezobudili (Vo francuzku je uz kazdy 5. moslim)
      zbaliť

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    chcem este napisat, ze poslednu dobu mi to blbne nie len na gmaile, ale aj na sezname (nacitava dlho, sem tam vrati, ze stranka sa nenasla a po F5 uz je to OK). A robi mi to aj na inych strankach. Zase sa telekom vyznamenal, pripada mi ako skylink, zvysuje ceny, obmedzuje sluzby a zneprijemnuje zakaznikom zivot.
    Uz som prihlaseny v orange dsl a migrovat budem cca o mesiac, to si zas viem predstavit aky to bude chaos, mne net nepojde a orange sa bude vyhovarat na telekom a telekom mi povie obratte sa na orange, kedze mate od nich NET
    Uz sa docela tesim

    dano8550 je offline (nepripojený) dano8550

    dano8550
    skús preinštalovať internetové nastavenia v zadu je tlačítko reset tak zober pero vipni modem tlačitkom vzadu a pichi pero potom modem zapni a tlačítko drž 10 sekúnd potom ho viber net by mal nabrať nové nastavenia a mal by fungovať .
    mecky paneboze, tie tvoje prispevky mi nicia oci, trosku na vyjadrovani a gramatike by sa zislo popracovat

    Ashley26 je offline (nepripojený) Ashley26

    Ashley26
    Fero11 Pozri príspevok
    chcem este napisat, ze poslednu dobu mi to blbne nie len na gmaile, ale aj na sezname (nacitava dlho, sem tam vrati, ze stranka sa nenasla a po F5 uz je to OK). A robi mi to aj na inych strankach. Zase sa telekom vyznamenal, pripada mi ako skylink, zvysuje ceny, obmedzuje sluzby a zneprijemnuje zakaznikom zivot.
    Uz som prihlaseny v orange dsl a migrovat budem cca o mesiac, to si zas viem predstavit aky to bude chaos, mne net nepojde a orange sa bude vyhovarat na telekom a telekom mi povie obratte sa na orange, kedze mate od nich NET
    Uz sa docela tesim
    tento istý problém mám aj ja - ale stáva sa mi to na PC, notebook mi ide normálne.
    a spomeniem ešte, že my máme DSL od Orangeu - a žiadna výhra to nie je. ja práve uvažujem, keď mi skončí viazanosť, tak prejdem do T-comu.

    ZUL je offline (nepripojený) ZUL

    ZUL
    Ja som mala ten istý problém. Ale ak si stiahneš internetový prehliadač Google chrome, tak sa ti všetko podstatne zrýchli.

    johanko1 je offline (nepripojený) johanko1

    johanko1
    skuste vymazat v internetovom prehliadaci (nastavenia alebo moznosti) docasne subory a cookies mozno sa tam dostal nejaky bordel, obcas sa to stava, potom restartovat router, modem, cez reset(hadam sa nevymaze ) a ked nepomoze tak este by som skusil nainstalovat iny internetovy prehliadac a ked nic tak to bude asi chyba providera.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ashley26 Pozri príspevok
    tento istý problém mám aj ja - ale stáva sa mi to na PC, notebook mi ide normálne.
    a spomeniem ešte, že my máme DSL od Orangeu - a žiadna výhra to nie je. ja práve uvažujem, keď mi skončí viazanosť, tak prejdem do T-comu.
    Ked mas NET od DSL orange, tak myslim, ze nemas dovod prechadzat do telekomu a vies preco ??
    Lebo prechodom k telekomu sa zmeni len fakturacna adresa kde budes posielat vypalne.
    Technologia a kable sa nepohnu ostanu tak ako doteraz, cize po technickej stranke sa nic nezmeni.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.