Zavrieť

Porady

Ako odheslujem zaheslovany winrar ?

Stiahol som si jednu vec a je zaheslovana vo winRARe mohli by ste nikto mi sem dat nieaku radu s postupom,ako to mam odheslovat ? alebo mi sem hodit aj nieaky link na nieaky program
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    smoker je offline (nepripojený) smoker

    smoker
    sitahol som ten rar unlocker hned z prvej stranky trial verziu,potom som ho nainstaloval,zapol a dal vyhladat rar a dal som start spravil som to dobre ?
    nunenko Pozri príspevok
    https://www.google.sk/webhp?sourceid...w=1280&bih=671
    ale odheslovanie trvá strašne dlho

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ak nevies heslo, tak na 99,99999999999999999999999999% to nikdy neotvoris, pretoze nevies ake je tam dlhe heslo a ake znaky obsahuje.
    Tie "akoze unlockery" robia to, ze zacnu tam vkladat znaky od 1 az po xxxxx...... co je nekonecno, takze zistenie toho hesla moze trvat taktiez nekonecno.
    Otvorit sa podari nejaky subor, ktory ma heslo 12345 a pod. hesla. Ale ak je subor napr. pod heslom 1Ašô(ú:?§+*q tak to moze trvat 10 rocia

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    smoker Pozri príspevok
    Stiahol som si jednu vec a je zaheslovana vo winRARe mohli by ste nikto mi sem dat nieaku radu s postupom,ako to mam odheslovat ? alebo mi sem hodit aj nieaky link na nieaky program
    Ja občas použijem Password Recovery Professional. Mal som svoj zip súbor, na ktorom som zabudol heslo. Našťastie dávam heslá do 5 znakov, takže behom pár minút som ho otvoril.

    Treba vyskúšať viac softvérov, ale ako povedal Fero11, ak je to heslo dlhé (napr. 10 znakov), tak to môže trvať roky. Pozri tieto tabuľky, koľko trvá rôznym crackerom zistiť heslo rôznych dĺžok:

    http://www.lockdown.co.uk/?pg=combi

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    sthruska Pozri príspevok
    Sviniar autor, že dal heslo
    predpokladám že vedel prečo to robí...

    Ako odheslujem zaheslovany winrar ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.