Zavrieť

Porady

dohoda o pracovnej činnosti

čaute, preberam nejake veci od kolegyne a chcela by som si potvrdit par veci ohladom upratovacky na dohodu o pracovnej cinnosti, ktoru s nou mame uzatvorenu.(suma 50/mes.
1. povinnosti mam len odvazdat do socialnej urazove a garancne/bude sa to niekedy menit teraz? viem ze sa o tom uvazovalo/ z HM a dan z hrubej mzdy , teda aj zasielat mesacny vykaz do SP a prehlad na dan. urad./mesacne je este nieco na konci roka alebo nieco na co som zabudla?
2. v pripade ukoncenia viem ze je tam 15 denna vyp. lehota nemate prosim tlacivo o skonceni dohody o pracovnej cinnosti? mam to riesit dodatkom?
3. nemate prosim tlacivo suhlas s poukazanim mzdy na ucet. /ak nie spravim si ho len mam to riesit dodatkom ako dodatok k dohode uzatvorenej dna.... /kedze nema cislo?/
4. ak ukoncim s nou dohodu odhlasku robim elektronicky? do 1 dna?
5. v pripade ak by sme chceli celu fy odhlasit zo SP mam to robit elektronicky/vtedy staci len elktronicky/, alebo mozem aj osobne? /myslim ze je tam lehota /
vopred dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    Andrea.S. Pozri príspevok
    čaute, preberam nejake veci od kolegyne a chcela by som si potvrdit par veci ohladom upratovacky na dohodu o pracovnej cinnosti, ktoru s nou mame uzatvorenu.(suma 50/mes.
    1. povinnosti mam len odvazdat do socialnej urazove a garancne/bude sa to niekedy menit teraz? viem ze sa o tom uvazovalo/ z HM a dan z hrubej mzdy , teda aj zasielat mesacny vykaz do SP a prehlad na dan. urad./mesacne je este nieco na konci roka alebo nieco na co som zabudla? zatial len UP a GP (od 1.1.2013 sa to mení). mesačne prehľad a na konci roka hlásenie na DÚ
    2. v pripade ukoncenia viem ze je tam 15 denna vyp. lehota nemate prosim tlacivo o skonceni dohody o pracovnej cinnosti? mam to riesit dodatkom? ak robím dohodu, tak buď na dobu určitú a vtedy netreba nič alebo na neurčito a potom napíšem jednoducho, že dohoda končí dňa...
    3. nemate prosim tlacivo suhlas s poukazanim mzdy na ucet. /ak nie spravim si ho len mam to riesit dodatkom ako dodatok k dohode uzatvorenej dna.... /kedze nema cislo?/ toto nikomu nedávam. mám dotazník a tam si nový zamestnanec vypíše č.účtu ak chce aby mu išla odmena (mzda) tam
    4. ak ukoncim s nou dohodu odhlasku robim elektronicky? do 1 dna? áno
    5. v pripade ak by sme chceli celu fy odhlasit zo SP mam to robit elektronicky/vtedy staci len elktronicky/, alebo mozem aj osobne? /myslim ze je tam lehota / elektronicky sa firma nedá. treba papierovo alebo osobne poslať RL-zamestnávateľa (odhláška)
    vopred dik
    v texte

    olgaduri je offline (nepripojený) olgaduri

    olgaduri
    Ahojte,
    mali sme uzatvorenú zmluvu na vykonávanie činnosti PO a BOZP so živnostníkom.
    Nakoľko dal výpoveď zo zmluvy...mám uzatvoriť zmluvu s pracovníčou jednej firmy kde má trvalý PP, nie je mi jasné aká zmluva by bola OK, či pracovná zmluva na čiast.úväzok, dohoda o PČ, príkazná zmluva????? Nebolo by rozumnejšie vždy na určitý výkon uzatvoriť s ňou dohodu o vykonaní práce? Lenže vždy ju prihlasovať a odhlasovať do SP!!!! Neviem si predstaviť rozsah jej práce , teda koľko krát by robila školenia.

    Menovaná bude vykonávať prácu iba v niektorých mesiacoch, školenie pred žatvou, pri prijímaní nového pracovníka a pod.
    Išlo by v jej prípade o nepravidelný príjem , ktorý musím rozpočítavať?

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    olgaduri Pozri príspevok
    Ahojte,
    mali sme uzatvorenú zmluvu na vykonávanie činnosti PO a BOZP so živnostníkom.
    Nakoľko dal výpoveď zo zmluvy...mám uzatvoriť zmluvu s pracovníčou jednej firmy kde má trvalý PP, nie je mi jasné aká zmluva by bola OK, či pracovná zmluva na čiast.úväzok, dohoda o PČ, príkazná zmluva????? Nebolo by rozumnejšie vždy na určitý výkon uzatvoriť s ňou dohodu o vykonaní práce? Lenže vždy ju prihlasovať a odhlasovať do SP!!!! Neviem si predstaviť rozsah jej práce , teda koľko krát by robila školenia.

    Menovaná bude vykonávať prácu iba v niektorých mesiacoch, školenie pred žatvou, pri prijímaní nového pracovníka a pod.
    Išlo by v jej prípade o nepravidelný príjem , ktorý musím rozpočítavať?
    Sprav zmluvu o pracovnej činnosti. Pokiaľ sa jedná o nepravidelný príjem, určite si hodinovú mzdu a tak to aj vyplácaj.

    olgaduri je offline (nepripojený) olgaduri

    olgaduri
    Pre : terazamaria
    Sprav zmluvu o pracovnej činnosti. Pokiaľ sa jedná o nepravidelný príjem, určite si hodinovú mzdu a tak to aj vyplácaj.

    Volal s ňou kolega a povedala, že keď robí BOZP tak musí mať pracovnú zmluvu, ale podľa akého § to nerozumiem (((
    Naposledy upravil olgaduri : 17.09.12 at 07:35

    dohoda o pracovnej činnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.