Zavrieť

Porady

ako naistalovat mafiu 2 cez usb kluc

chcel by som sa spitat ako naistalovat mafiu neviem ako nato pls dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa toho, čo máš na USB. Ak obraz disku (*.iso súbor) - musíš mať virtuálnu mechaniku (napr. Daemon Tools), ktorá sa správa s týmto obrazom ako skutočná mechanika a z nej nainštalovať.
    No na to ale (pretože originál hra si overuje legálnosť kontrolou CD) potrebuješ tzv. crack a toto sa tu nerieši.

    Teda pokiaľ máš tú hru stiahnutú z netu (nie zakúpenú) - je nelegálna a potom sa viacej s problémom sem nevracaj.

    waldo279 je offline (nepripojený) waldo279

    waldo279
    no skusal som to riesit cez daemon tools lite ale ked som chcel instalovat vypisalo mi tam Unable to connect to www.mountspace.com please check your internet connection co znamena v preklade Nedá sa pripojiť k www.mountspace.com skontrolujte pripojenie k internetu ale ja som v kuse pripojeny ku internetu a nejde mi to prosim este toto mi poradte co by som mal urobit

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ nevieš nainštalovať obraz disku a craknutú hru - tak to A) neskúšaj; B) daj to urobiť niekomu inému.
    A Daemon nikdy nežiada (pokiaľ ho máš v PC nainštalovaný) pripojenie na mountspace (jedine v prípade aktualizácií). Boh ho vie, čo to máš za Daemon stiahnutý (to Lite značí - oklieštený - len základné funkcie) - stiahni si z tadeto: http://daemon-tools.en.softonic.com/

    A čo sa týka inštalácie hry - pokiaľ to nie je originál - je zbytočné tu hľadať radu a pomoc pri inštalácii.

    ako naistalovat mafiu 2 cez usb kluc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.