Zavrieť

Porady

Panasonic Viera-video z SD karty

ahojte,vie mi niekto proadit,ako pustim film v tejto telke z SD karty?myslim film s koncovkou avi....niekde som citala ze je potrebny program ale enviem aky ani narabat pravdepodobne s nim,.vie niekto poradit?dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Otázka: má Panasonic Viera vstup pre SD karty (len niektoré typy majú)? Ak nemá, len cez Card reader, tak ten musíš zasunúť do USB vstupu, telka detekuje externý zdroj. Telka nepotrebuje žiadny program (nie je to počítač) - len či podporuje kodeky, ktoré sú v *.avi (čo je vlastne kontajner, obal) nahraté.

    Retuska je offline (nepripojený) Retuska

    Retuska
    Aha,no samozrejme,myslela som to tak,ze ma vstup pre kartu no...program som myslela ten,s ktorym skonvertujem do spravneho formatu,ab to slo

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    My máme Panasonic Viera TX-L32E30E a videá avi z SD karty fungujú bez problémov.

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    Ja mam tiez panasonic vieru ,avi-cko nepodporuje ide mi akurat mp4 a wmv prehrat, budes si musiet skonvertovat na pc-cku film

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ak máš "Návod" od telky - tam by malo písať, aké video formáty podporuje a podľa toho potom zkonvertovať.

    Retuska je offline (nepripojený) Retuska

    Retuska
    opat,taka mudra som bola aj ja ...ale proste..telka podporuje mpeg2 a mpeg4,skonvertujem,dam na kartu,telka neprehra:/

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    Tak si napoj PC na TV a pozeraj a ukazuje ti videa co mas na karte ? lebo si pisala ze ziadne videa nemas na karte , lebo mne ukazuje vsetky videa v roznom formate, akurat ked chcem prehrat mi napise :tento format nie je podporovany ...

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    keď zisťujem problém stanovím si postup.
    úplne na začiatku si prečítam návod potom vyskúšam z karty aj nejakú fotku a mp3,
    ďalej použijem aj inú kartu s inou väčšou rýchlosťou čítania. potom skúsim rôzne druhy videí.
    Nakoniec kontaktujem predajcu, alebo výrobcu.

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    a aky typ tv mas ? ja mam tento : http://plazmove-televizory.heureka.s...ikace/#section
    a sd-kartu kupis za 10€ 8gb ... tak tam bude nejaky problem, lebo na sd-cke by malo ukazovat co tam je ...

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    Typ tv si pozri na zadnom stitku ak sa jedna o ten isty typ este skus sd-kartu vymenit a ked ani tam nebude problem tak v tv lebo mne ide mp4, divx, wmv a mozno aj mpeg4 este som neskusal ...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ešte ma napadlo: Telka má podporu SDHC, ty používaš SD - čo ak telka nechce akceptovať SD kartu?

    Retuska je offline (nepripojený) Retuska

    Retuska
    fuu tak ja neviem...co by som tam mala teda dat?lebo fakt skusala som vsetko,co soms a na internete docitala,ludia mali s tym problem,ale vyriesili to cez program multiavchd...moj roblem to ale nevyriesilo aj napriek tomu,ze vsetko prebehlo v pohode.ale..ak by neakceptovala....tak ani fotky by nesli,nie?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Ja poradim!
    Kedze Retuska konecne napisala model svojej tv TX-P42X10Y by som pripomenul ze tv bola vyrobena asi v roku 2009 kedze v tom roku bol vytlaceny manual. Ako aj spravne pise ze podporuje MPEG2 a MPEG4 ale pri DVB-T vysielani. Z SD a aj SDHC karty cita len fotografie. Takze ak chcete na tejto tv prehrat video jedine cez PC alebo DVD... Tak sa uz netrapte s konvertovanim
    Pekny den

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.