Zavrieť

Porady

Internet-aký?

Dobrý deň.
Idem k Vám zas na radu.
Mám internet po synovi, je z firmy.
Ale prestáva fungovať, mám na streche paneláku anténu, už je zastaralá a je dosť rušená-hocikedy mi internet nejde.
Chceli mi dať niečo do okna, (moc sa tomu nerozumiem) ale ja do okna nechcem nič, lebo mám len 1 izbový byt bez balkónu a okno používam na vešanie prádla a druhé na kvety.
Tak, aby som to vyriešila po svojom, rozhodla som sa pre internet, ktorý používa celý barák.
Prikladám v prílohe a pýtam sa, aký by bol týchto 4 možností najlepší. Odfotila som to z ich ponuky na rok 2012.
Ďakujem za radu.
clp1.jpg  
clp2.jpg  
clp3.jpg  
clp4.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Mne by stačila ponuka zo stránky 1.4 optický internet 10Mb za 13,01€ a verím ,že aj Tebe.

    zabenka je offline (nepripojený) zabenka

    zabenka
    Ja tomu nerozumiem, tak preto sa pýtam, ktorý je najlepší z týchto 4 roch ponúk.
    Mne samej stačia aj tie ponuky za 10€čok, ide o kvalitu, že ktorý je ten naj.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Vyber si z optiky ,je tam aj 3Mb za 9,98€ ,ale ako som napísal ,doplatil by som 3€ as mal rýchlosť namiesto 3Mb - 10Mb.Postačuje však na bežné používanie aj tých 3Mb.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Na tejto stranke je dostupny link https://www1.dsidata.sk/sub.asp?p=87...enniky-sluzieb
    Nechce sa mi citat ich pripojovacie podmienky za co sa plati a za co ne.
    Treba zistit ci v tom baraku kde byvas su naozaj dostupne vsetky moznosti t.j. wireles, kabel, dsl a optika.
    Ak ano, tak samozrejme optika je najstabilnejsia a najrychlejsia a aj najlacnejsia ... dalsie moznosti podla stability je kabel, ADSL a na poslednom mieste je wireless
    BTW pozrel som do toho ich cennika (aj na tvojich foto to je) cena za zavedenie sluzby je priblizne vsade rovnaka, okrem wifi, tam je to najdrahsie (platis za jednotku NS2/5)
    Cize ak je v baraku optika, tak nemas co riesit

    zabenka je offline (nepripojený) zabenka

    zabenka
    Ďakujem, spýtam sa. A budem sa riadiť tejto Vašej rady. Optika bude na prvom mieste, ak ju v baráku máme.

    zabenka je offline (nepripojený) zabenka

    zabenka
    Pre
    Vlado40


    Som sama, nepotrebujem niečo veľké na moje sťahovanie. Počítač používam len na čítanie, Skype a sem tam si stiahnem nejaký program-malé vídeo, ako návod na nejakú ručnú prácu. inak nejaké filmy nesťahujem. Občas nejaké pesničky. Pár dobrých hier mám v počítači, na to mi internet netreba.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.