Zavrieť

Porady

Exekucie

Ako zistim ci su voci mojej osobe nejake exekucie?

Viem nejakym sposobom zistit aj ake platobne rozkazy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    danushka Pozri príspevok
    To je pravda...
    Je to však pracné a pokiaľ zadávateľ šípi nejakú exukúciu, začala by som v mieste svojeho bydliska.
    rozposlať pár mailov s rovnakým textom by nemal byť problém, ale exekútor si ho nájde sám, nemusí mu utekať oproti

    ja by som skôr začal od seba: komu každému dlhujem peniaze? čo všetko som nezaplatil?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..dobrá otázka!..ak si niekomu niečo dlžný, nejaké eurky, ktoré si nezaplatil, tak skôr či neskôr sa ten exekútor ozve a budeš to mať čierne na bielom aj s platobným rozkazom!..a ak nie si, tak môžeš spokojne spávať ..

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Napíš si žiadosť na okresný súd v mieste svojeho bydliska, informátora sa opýtaj na súde kam máš ísť a na súde Ti napočkanie povedia, či sú voči Tebe vedené exekúcie.
    Ak vlastníš nehnuteľnosť a už súd schválil návrh na začatie exekúcie a exekútor stihol zápis na katastri, aj na liste vlastníctva sa dočítaš meno exekútora, ktorý Ťa exekuuje a Tvoju nehnuteľnosť zaplomboval.
    Túto informáciu sa dočítaš aj online na stránke www.kapor.sk na svojom LV v časti C. Exekútor môže napadnúť aj Tvoj podiel na zdedených, darovaných a inak ako kúpených nehnuteľnostiach, aj na polícii môže byť exekučná plomba na vlastníctvo Tv. auta atď.
    Môžeš mať blokovaný akýkoľvek majetok bez toho, aby sa exe u Teba zastavil. Od chvílle, ako je voči Tebe začatá exekúcia s majetkom nesmieš nakladať.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    danushka Pozri príspevok
    Napíš si žiadosť na okresný súd v mieste svojeho bydliska, informátora sa opýtaj na súde kam máš ísť a na súde Ti napočkanie povedia, či sú voči Tebe vedené exekúcie.
    Ak vlastníš nehnuteľnosť a už súd schválil návrh na začatie exekúcie a exekútor stihol zápis na katastri, aj na liste vlastníctva sa dočítaš meno exekútora, ktorý Ťa exekuuje a Tvoju nehnuteľnosť zaplomboval.
    Túto informáciu sa dočítaš aj online na stránke www.kapor.sk na svojom LV v časti C. Exekútor môže napadnúť aj Tvoj podiel na zdedených, darovaných a inak ako kúpených nehnuteľnostiach, aj na polícii môže byť exekučná plomba na vlastníctvo Tv. auta atď.
    Môžeš mať blokovaný akýkoľvek majetok bez toho, aby sa exe u Teba zastavil. Od chvílle, ako je voči Tebe začatá exekúcia s majetkom nesmieš nakladať.
    mal by požiadať všetky súdy, navrhovateľ môže podať návrh na ktorýkoľvek súd

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    To je pravda...
    Je to však pracné a pokiaľ zadávateľ šípi nejakú exukúciu, začala by som v mieste svojeho bydliska.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.