Zavrieť

Porady

Doprava do Krakowa ...ako?

Dobrý deň,neviete niekto poradiť ako sa ajlepšie dostať do Krakowa? Hladali sme a nete ale výsledky sú úbohé,našli sme len vlakom cez CZ na 4 prestupy za cca 50eur/os. jednosmerne.Sme 2 a tak sa nam neoplatí objednať si autodopravu. Potrebujeme to zo Zvolena alebo aspoň 50km okruhu.Určite je neaký bus , neverím , že nieje......
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    6.8. Banská Bystrica,,AS MHD 6:45 6:55 606701 1
    Frýdek-Místek,Frýdek,aut.nádr. MHD 10:55 14:10 000109 3
    Kraków,,dw.aut. 17:30 >
    Celkový čas 10 hod 35 min, vzdálenost 328 km

    • SAD Lučenec a.s.; Lučenec; 047/432 3741 (Bus 606701)
      TOB TURIST; Odessa (Bus 000109)

    A tu je spiatočný autobusový spoj s jedným prestupom

    Odkud/Přestup/Kam Příj. Odj. Pozn. Spoje
    5.8. Kraków,,parking przy ul.Bosackiej > 7:10 000414 2
    Ostrava,,ÚAN WC MHD 9:40 13:00
    4
    000126 2
    Banská Bystrica,,AS MHD 17:15 17:30
    Celkový čas 10 hod 5 min, vzdálenost 400 km

    Naposledy upravil veronikasad : 06.08.12 at 09:14

    dracikkk je offline (nepripojený) dracikkk

    dracikkk
    http://www.orangeways.com/en/budapest-krakkow-busline myslíte že to funguje ešte? Raz sme ním šli zo Zvolena do Budapešti ale pred rokom cca...no a maily neodpovedaju a na SAD nevedia dlhšie nič o ich,hm....

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Dostaňte sa do Trstenej na Orave, a tam potom do Jablonky a odtiaľ potom do Krakova. Z Trstenej do Jablonky taxíkom, čo je cca 15 km a tam na dopravcu: Tu sú odchody a príchody http://www.facebook.com/efekt.transp...51125884936049

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Alebo si dajte inzerát vo vašich regionálnych novinách, možno niekto bude mať cestu na letisko Krakow.

    dracikkk je offline (nepripojený) dracikkk

    dracikkk
    takže tomu Orageways nedavno zrušili zastávky,už nestojí nikde,bez zastávok budapešť-Krakow.Hlavne,že cez Zvolen ide , možme mu zamávať

    tula24 je offline (nepripojený) tula24

    tula24
    ...cestovat do Krakowa je skuska nervov a odvahy to je nieco neskutocne a hlavne, ked odtial mate najlepsie letecke spojenie.
    Este ze mame GOOGLE Je pravda, ze vzdy najde riesenie Po neuspesnom hladani busov a vlakov, ktore by vyhovovali mojmu odletu som musela vyuzit sukromnu prepravu osob...mala som obavy, ako to funguje, a ze si urcite budu pytat nekrestanske peniaze, ale mylila som sa Natrafila som na firmu, ktora ma prekvapila nielen dobrou cenou, ale aj ochotou zo strany p. majitela...ked som si objednala prepravu na dany cas a datum, vsetko dodrzili, este prisli pre mna az pred nas dom
    No a po tejto skusenosti chodievam len s nimi, dokonca sa mi stalo, ze domov som sla aj za 15€ priamo od mojho priletu
    Takze uz dost vyhladavania cestovnych poriadkov !!!
    Naposledy upravil arizona : 01.05.13 at 07:35

    tula24 je offline (nepripojený) tula24

    tula24
    ...cestovat do Krakowa je skuska nervov a odvahy to je nieco neskutocne a hlavne, ked odtial mate najlepsie letecke spojenie.
    Este ze mame GOOGLE Je pravda, ze vzdy najde riesenie Po neuspesnom hladani busov a vlakov, ktore by vyhovovali mojmu odletu som musela vyuzit sukromnu prepravu osob...mala som obavy, ako to funguje, a ze si urcite budu pytat nekrestanske peniaze, ale mylila som sa Natrafila som na firmu, ktora ma prekvapila nielen dobrou cenou, ale aj ochotou zo strany p. majitela...ked som si objednala prepravu na dany cas a datum, vsetko dodrzili, este prisli pre mna az pred nas dom
    No a po tejto skusenosti chodievam len s nimi, dokonca sa mi stalo, ze domov som sla aj za 15€ priamo od mojho priletu
    Takze uz dost vyhladavania cestovnych poriadkov !!!
    Naposledy upravil arizona : 01.05.13 at 07:35

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Už daj pokoj s tou reklamou , ten debilko s tou starou rachotinou? keby som mal letenku z Balic tak by som tento transfer v živote neriskoval.
    A to ketecké spojenie netrep a nezavádzaj , letenka z Viedne do každej destinácie je lacnejśia ako z Krakowa a tiež som raz špekuloval Turecko cez Polsku ck , odlet Krakow , + 30 % ako z Viedne. Tak že radšej z KE 460km Viedeň ako 300km Balice.

    tula24 je offline (nepripojený) tula24

    tula24
    ak niekto napise svoj nazor, tak to v ziadnom pripade nie je reklama...chcela som sa len pripojit do diskusie, kedze sa tu pise o ceste do Krakowa !!! Ja som vyuzila prepravu "TOHO DEBILKA SO STAROU RACHOTINOU" ako si ho nazval a mne to vyhovovalo...ja by som zase neriskovala konkurencny transfer novymi autami, ktore vsak otacaju na strechu soferi ako na objednavku
    jano777 Ja som tiez vyuzil prepravu autom a celkom to slo, nove auto,skuste
    Www.prepravaletisko-krakow.com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.