Zavrieť

Porady

Mám problém zapnúť jednu hru

Dobrý deň,

mám taký problém, mám nový notebook, cca. 1 mesiac. OS mám W7. Keď chcem spustiť hru Counter-Strike 1.6 hra sa mi zapne a následne vypne. Bez toho aby vypísalo error alebo niaku chybu. Len sa zapne a vypne. Vlastním originálnu steam verziu ale robí mi to isté aj na nonsteam verzií. Ostatné hry idú v pohode ako Counter-Strike Sourc, GTA, a pod.. všetko ide ako má až na túto hru na koľko ju mám v obľube rád by som tento problém vyriešil. Skúšal som už všetko možné všetky update mám ako ku grafickej tak aj aktualizácie, skúšal som to s kompatibilitou a podobne, už som bezradný nechápem tomu vôbec. Nič iné okrem preinštalovania windowsu ma nenapadá, prosím nemal niekto podobný problém? Ďakujem.

S pozdravom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mato_98 je offline (nepripojený) mato_98

    mato_98
    mám tiež nový notebook a mal som W7 a tiež mi vačšina hier sekala. Moj notebook spĺňal požiadavky. Preinštaloval som W7 za WXP a už mi všetko fíči ako má

    lufA_ je offline (nepripojený) lufA_

    lufA_
    Ono požiadavkami to určite nebude keďže táto hra je ešte z roku 2000 Tiež mám pocit že to je windowsom Niake nastavenie alebo ja neviem ale ďakujem misoft.

    lufA_ je offline (nepripojený) lufA_

    lufA_
    Ide o to, že nespustí mi práve túto jednu hru CS 1.6 ale výkonnejšie hry ako GTA idu vpohode takže nemám ponatia. A najhoršie je to, že ako vravím nenapíše žiadnu chybu nič len zapnem a spraví to ako keby že program prestal pracovať a neď sa vypne a len táto jedná hra inak ide všetko ako má.

    Mám problém zapnúť jednu hru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.