Zavrieť

Porady

kurzove rozdiely

Prosila by som poradiť, či k 31.12.2005 kurzom NB prepočítavam aj zálohové platby účtované na účtoch 314 a 324. Uvedené platby prebehli cez bankový EUR účet, v roku 2005. Faktúry budú vystavené v r.2006.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

    obyvateľ SR Milan Benka
    Všetko,čo je v inej mene ako SKK prepočítať.
    Pravda, ak si nenáhlasil na DU, že nebuteš účt. kurz.rozdiely k 31.12.05
    Na DU som nepodal žiadosť o neúčtovaní kurzových rozdielov. Čiže rozumiem tomu tak, že po prepočítaní kurzom NB bude kurzový rozdiel - strata - zisk, oprávneným nákladom alebo výnosom v daňovom priznaní PO za rok 2005 a 2006? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    Zrkadielko
    Na DU som nepodal žiadosť o neúčtovaní kurzových rozdielov. Čiže rozumiem tomu tak, že po prepočítaní kurzom NB bude kurzový rozdiel - strata - zisk, oprávneným nákladom alebo výnosom v daňovom priznaní PO za rok 2005 a 2006? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď
    pozri príspevok 21,22,23,24 v ktorých sa riešia kurz.rozdieli, ale aj tvoj problém.
    http://www.porada.sk/t17214-p3-kurzo...-31122005.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.