Zavrieť

Porady

Odblokovanie (emocionálneho)stresu

má s tým niekto nejakú skúsenosť?
Naposledy upravil Snajper2 : 10.08.12 at 18:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Aký emocionálny stres? Môže byť pozitívny a negatívny. Aj priveľa pozitívneho stresu škodí.....
    Nemôžeme radiť keď nepoznáme príčinu.

    Snajper2 je offline (nepripojený) Snajper2

    Snajper2
    ani veľmi neviem, že či ide o emócie alebo psychiku. ale napríklad často zadržiavam plač alebo smiech. a máme aj dosť problémového člena rodiny čo si po psychickej stránke vraj dosť beriem k srdcu. navyše sa viem dosť ľahko nahnevať. je toho jednoducho dosť a všetko akoby som dusil v sebe. a pred pár týždňami sa mi akoby niečo stalo so psychikou. akoby som mal nejako vnútorne nazbieraný stres. neviem ako by som to vysvetlil. podľa googla môže ísť vraj akoby o nejaký psychický alebo emocionálny "blok" alebo niečo podobné. neviem
    Naposledy upravil Snajper2 : 10.08.12 at 19:39

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tych chorob,podla tvojich prispevkov mas habadej...

    Mozno by bolo na case ist na nejake kompletne vysetrenia a urcenie priciny. Takouto dlhodobou samoliecbou tvojich chorob nic nevyriesis,iba zbytocne odkladas navstevu lekara...

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Poradím len...cvičiť, chodiť na prechádzky,meditovať, analyzovať čo mi robí problémy a hľadať riešenia.
    Problémový člen rodiny? To je vždy ťažké pozerať sa na to objektívne. Každý si je strojcom svojho šťastia, nemôžeme spasiť každého a ani nám to neprináleží. Niekedy zbytočne rozoberáme a trápime sa nad vecami, ktoré idú mimo nás.
    Ži hlavne pre seba (nie je to Egoizmus v negatívnom zmysle ale v pozitívnom). Nájdi si niečo čo Ťa bude zaujímať, uvoľni sa a relaxuj. Skúmaj svoje pocity a keď prídeš na to v čom je problém blok sa stratí.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...stres ..........široké to spektrum príčin - problémov ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Snajper2 Pozri príspevok
    ani veľmi neviem, že či ide o emócie alebo psychiku. ale napríklad často zadržiavam plač alebo smiech. a máme aj dosť problémového člena rodiny čo si po psychickej stránke vraj dosť beriem k srdcu. navyše sa viem dosť ľahko nahnevať. je toho jednoducho dosť a všetko akoby som dusil v sebe. a pred pár týždňami sa mi akoby niečo stalo so psychikou. akoby som mal nejako vnútorne nazbieraný stres. neviem ako by som to vysvetlil. podľa googla môže ísť vraj akoby o nejaký psychický alebo emocionálny "blok" alebo niečo podobné. neviem
    ...psychika má dopad aj na emócie a celkom solídny vplyv...
    Jurivo Pozri príspevok
    Poradím len...cvičiť, chodiť na prechádzky,meditovať, analyzovať čo mi robí problémy a hľadať riešenia.
    Problémový člen rodiny? To je vždy ťažké pozerať sa na to objektívne. Každý si je strojcom svojho šťastia, nemôžeme spasiť každého a ani nám to neprináleží. Niekedy zbytočne rozoberáme a trápime sa nad vecami, ktoré idú mimo nás.
    Ži hlavne pre seba (nie je to Egoizmus v negatívnom zmysle ale v pozitívnom). Nájdi si niečo čo Ťa bude zaujímať, uvoľni sa a relaxuj. Skúmaj svoje pocity a keď prídeš na to v čom je problém blok sa stratí.
    ...presne tak , súhlasím ...........do podrobností nezachádzam ..........

    Odblokovanie (emocionálneho)stresu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.