Zavrieť

Porady

Kineziológia a odbúranie stresu ( Košice )

Pozdravujem všetkých v Porade, rada by som zistila Vás názor, skúsenosti či rady v oblasti použitia kineziológie na rôzne typy psychických problémov.

Ja konkrétne trpím postraumatickou stresovou poruchou, ktorá sa postupne preniesla do panických atakov. Nemám žiadny strach z uzavretých priestorov, ani sa nebojím cestovať v MHD, nedokážem však spracovať stres a tlaky a pravdepodobne sa pretavujú do panických atakov. Na túto diagnózu beriem lieky, avšak stagnujem na mieste a nijako sa to nezlepšuje.

Čítala som o kineziológii, že by eventuálne vedela táto metóda pomôcť pri odblokovaní psychických problémov, avšak nepodarilo sa mi dostať ku kontaktu na skúsenú a osvedčenú kineziologičku z KE.

Máte niekto s touto metódou skúsenosti? Vedeli by ste ma nasmerovať na nejaký kontakt priamo z Košíc ( najlepšie na základe vlastných skúseností ). A ešte podotázka, ako sa pohybuje cena za jedno sedenie?

Za akékoľvek postrehy, rady a tipy Vám vopred všetkým ďakujem
Allyssa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    under4 je offline (nepripojený) under4

    under4
    Moja dcéra vyskúšala (bola som s ňou na stretnutí) ešte pred pár rokmi a boli sme s kineziológiou spokojní (tiež sa jednalo o psychické problémy). Do PD to máte síce ďaleko, ale posielam link: http://harmoniazdravia.eu/kineziologia/
    alaya1 veru, vsetko je o psychike a taka mala skryta reklamka.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Nepomôžem ti s KE, my sme boli s juniorom v Bratislave. Je to asi 4 roky a tuším sme vtedy platili tisícku, ale krátko na to už to boli dve tisícky.

    S niektorymi problemami nám pomohla. Maly napríklad nebol schopný nikde ostať bez nás. Okamžite po odblokovaní prespal u starej mamy.
    Dovtedy sa vždy chystal, ale nakoniec nikdy neostal.

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    V Košiciach je ich pomerne dosť:
    Franková Zuzana - č.t.0905341034
    Lukácsová Katarína - č.t. 0903637083
    Kalaš Peter - č.t. 0907995419
    Ločová Etela - č.t. 0905707438

    Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

    Silvernola
    Môžem sa spýtať, čo má táto otázka spoločné sa záhradou? Zdá sa mi to, alebo si ju?

    Allyssa je offline (nepripojený) Allyssa

    Allyssa
    Hm, ano vidím, že je nejako zle zaradená, ale dávala som ju pod zdravie, takže som sa niekde musela seknúť...

    ďakujem za tipy.
    Allyssa

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Allyssa Pozri príspevok
    Hm, ano vidím, že je nejako zle zaradená, ale dávala som ju pod zdravie, takže som sa niekde musela seknúť...

    ďakujem za tipy.
    Allyssa
    No, trochu si sa sekla...
    Presunula som ti sem tému zo záhradky.

    (preto je tam ,pre kontrolu tá bezpečnostná otázky pri zadávaní témy, ale aj tú si asi prehliadla...)

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Andulenka Pozri príspevok
    Kto poradí dobrú kineziologičku v Bratislave?
    Ďakujem vopred.
    Pani Mária Korčeková pracuje s manželom, predtým pôsobili v Bratislave, v súčasnosti pôsobia v Trnave.
    http://www.modernabrain.sk/moderna/i...aria-korcekova
    .
    http://www.modernabrain.sk/moderna/i...ijete-v-strese

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    tieto témy ma zaujímajú, preto by som bola rada, ak by sem pridal niekto osobné skúsenosti
    /zaujíma ma to najmä preto, akotože "akési" dotykové impulzy môžu vyriešiť rôzne psychické blokády -

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.