Zavrieť

Porady

Android v mobilnom telefóne.

Prosím píšte iba ak máte naozaj skúsenosti alebo rady.
Nevie čo sa mi stalo s mobilom, alebo som niečo urobil omylom.
Od určitého dňa sa mi nedajú sťahovať aplikácie s marketu ani cez google.
You tube videa fungujú, aj sťahovanie cez samsung apps funguje - no málo aplikácií.
Dá sa to opraviť tak aby som nemusel preinštalovať android? Ďakujem za rady.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma? mpca
NO čo znamena nedajú? Aplikaciu vobec nezacne stahovat? alebo stahuje ale instalacia zlyha? Trochu viac popiste co sa deje s mobilom a poradime!

dobjan je offline (nepripojený) dobjan

dobjan
Keď potvrdím sťahovanie, napíše, aplikácia sa sťahuje a hneď nato sa ukáže oznam: "Ľutujeme! Proces android.process.media sa neočakávane skončil. Skúste to znova."
Ahojte mam novy telefon Huawei Ascend g300 a nejdu mi stahovat ziadne aplikacie ani nic ...alebo to ja neviem ...lebo ked dam cez android market stahovat hry tak mi to len načitava a načitava a po chvilke mi napiše ze chyba pri preberani suboru kod 495 ..a pritom som zaregistrovany a všetko....neviete mi niekto poradat co s tym mam spravit

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma? mpca
Jdete do Nastaveni -> Aplikace -> Sprava Aplikaci -> otevrete si pomoci hardwaroveho tlacitka ''Nabidka''(leve tlacitko) dalsi moznosti a ve Filtr zvolte Vse -> pak zvolte Vymazat data u Me nahrane soubory, Uloziste medii a Market Updater (mozna staci jen to uloziste medii jak pisou v anglicke verzi, ale ja vymazal pro jistotu vsechny tri a zda se, ze mi vse zas funguje jak ma)

zdroj: http://androidforum.cz/viewtopic.php?f=20&t=9949

Android v mobilnom telefóne.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.