Zavrieť

Porady

Zdrojovy kod web stranky

Ahojte poradaci.
Nasiel som v zahranici jednu zaujimavu web stranku ktora sa mi paci svojimi funkciami atd. a na slovensku take nieco este nemame. Otazka je ci by sa nedal skopirovat nejakym sposobom zdrojovy kod stranky nasledne prepisat ( prelozit ) TEXT do slovenskeho jazyka, zmenit trosku grafiku a nahodit to na sk webhosting a stranka by frcala bez toho aby mi ju musel programovat nejaky programator na slovensku... ( predpokladna cena 2.000 eur )

Mozno je to nelegalne ale predsa by som chcel vediet ci je to vobec realne urobit.

S pozdravom Daniel
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Fero11 - Súhlasím.
    Ak by sa to podarilo tak sa jedná o porušenie autorských práv, čo by mohlo mať nepríjemnú súdnu dohru.

    AK by bola stránka v čistom html + java bolo by možné ju skopírovať. Ale predpokladám, že bola napísaná vo vyššom programovacom jazyku a teda ako napísal Fero11 funkciu neskopíruješ. Je to podobné, ako by si si chcel stiahnuť stránku Tatrabanky, preložiť ju a používať, alebo hoci aj samotný google.com - grafiku google napodobníš, ale to je všetko.
    misoft Vzhľad hej - aj Fero zase zmenil "vzhľad"

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Na druhu stranu, zalezi co je to za stranku. Ak je to cez nejaky CMS system, staci pohladat nejako podobnu sablonu a tu kupit za par desiatok eur. Dnes sa uz vela veci podoba ako vajce vajcu, takze myslim ze v tomto by nebol problem. Pri stranke je skor dolezitejsi napad, ako technicka realizacia.
    A aby som nezabudol, kradnut sa nema, to nam predsa hovorili uz ako detom :-)

    Zdrojovy kod web stranky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.