Zavrieť

Porady

hľadanie web stránky

Chcem sa dostať na stránku, ktorú mi odporučil môj známy, ale na mojom počítači sa mu to akosi nedarilo a nevedel ako na to. Názov je:
- www.maps.google.com. Chceli sme pozrieť satelitné obrázky nášho mesta. Ja mám nastavený prehliadač internet explorer. Neviete niekto ako na to, ale po lopate? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    SERVIS
    Chcem sa dostať na stránku, ktorú mi odporučil môj známy, ale na mojom počítači sa mu to akosi nedarilo a nevedel ako na to. Názov je:
    - www.maps.google.com. Chceli sme pozrieť satelitné obrázky nášho mesta. Ja mám nastavený prehliadač internet explorer. Neviete niekto ako na to, ale po lopate? Ďakujem

    Servis, ja som klikla natú stránku,ktorú máš v príspevku a ide mi to pekne, nemusela som nič iné hľadať, alebo nastavovať, len trebalo chvíľu počkať, kým to posťahovalo
    teraz mi napadlo, že som išla cez Operu a ide to aj cez explo, vyčkaj chvíľu a naskočí Ti
    dík za tip
    Naposledy upravil Barbara : 23.06.06 at 08:55

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    Djovky moje, ale ja potom neviem pokračovať, napíšem adresu a vypíše mi viacero odkazov z ktorých si neviem vybrať tú "našu". Takže to skúste násť kto máte čas a chuť a mne oznámte konkrétnu stránku. Ďakujééém.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    SERVIS
    Djovky moje, ale ja potom neviem pokračovať, napíšem adresu a vypíše mi viacero odkazov z ktorých si neviem vybrať tú "našu". Takže to skúste násť kto máte čas a chuť a mne oznámte konkrétnu stránku. Ďakujééém.

    Servis no veď keď Ti naskočí tá stránka, tak už nič nehľadaj, ale napíš hore do toho prázdneho okienka, že -Bratislava- .....kde je napísané Search :p a klikni na Search a je to

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    jess
    ,ale funguje len Bratislava
    mne ukázalo aj Prievidzu....jasné..že som nenašla moju ulicu...ale podstatné je, že vedia, že niečo také existuje
    len som nešla cez vyhľadávacie okienko..ale posúvala som si mapu smerom na prievidzu... a našlo to

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    To isté je aj tu:
    http://www.gmap-pedometer.com/

    skú to pozerať odtiaľto. Táto stránka navyše umožňuje merať vzdialenosti objektov a lokalít na mape.

    zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

    zuzanar
    Tá kvalita je rôzna, mne na dedine našlo aj dom a dvor, ale nie je to veľmi aktuálny stav.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    Chobot
    To isté je aj tu:
    http://www.gmap-pedometer.com/

    skú to pozerať odtiaľto. Táto stránka navyše umožňuje merať vzdialenosti objektov a lokalít na mape.

    Ty koky, tu je tuším aj čistejší obraz.
    Počúvaj ma Chobi, alebo fšecci, to čo vidieť vo vode sú vlny, alebo dno há? a kde sú žraloky??? alebo vraky nevidím ništ už som prišla nato, to je dno!


    a ešte 1 otázka, gde nájdem okruh F1??? teraz ani si neviem spomenúť na štát v ktorom teťkom budú preteky
    a už to mám Indianapolis
    aaale som to poplietla, teraz budú preteky v Kanade , o týždeň v USA
    Naposledy upravil Barbara : 23.06.06 at 11:39

    SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

    SERVIS
    No asi som úplne ľavá, ale mne ešte žiadnu mapu zo spomínaných adries neukázalo.

    Barbara je offline (nepripojený) Barbara

    no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac Barbara
    SERVIS
    No asi som úplne ľavá, ale mne ešte žiadnu mapu zo spomínaných adries neukázalo.
    nezúfajjj a skúšajjj

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Vierka tu je

    http://www.skoda-auto.com/cze/servic...nner/route.htm

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    No teraz Vierka povedz , kde sa podel Tvoj príspevok ?????

    Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

    Viera123
    Zita5
    No teraz Vierka povedz , kde sa podel Tvoj príspevok ?????
    Zitka aj Lenka, ďakujem. Pozerala som sa, či niekto reaguje na môj príspevok, a keď som videla, že nikto, tak som to vymazala a našla si to sama... Ospravedlňujem sa. Myslela som, že naozaj nikto neodpovedá.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    treba mať väčšiu trpezlivosť, niekedy trvá dlhší čas kým niekto zodpovie na otázku.
    Hlavne cez víkend, či sviatok.

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    Ahojte, túlam sa po porade aj po web stránkach a našla som si aj satelitnú mapu, pomocou vás a chcem sa spýtať, ako vám to najviac priblíži? Mne na 20 m a viacej to nejde? Asi chcem veľa, čo? Dík

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.