Zavrieť

Porady

Vonkajší otočný sušiak na prádlo

Rada by som si kúpila vonkajší otočný/otvárací sušiak na prádlo. V ponuke je veľa druhov, aj ceny sa výrazne odlišujú. Máte prosím Vás skúsenosť - či sa s nimi dobre manipuluje - otvára, zatvára, či sa šnúry dajú napnúť aj po dlhšom čase používania,.. Nechcem do neho investovať cez 100,-€, ale tých lacných sa bojím. Teším sa na Vaše postrehy a skúsenosti.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajuschka je offline (nepripojený) ajuschka

    ajuschka
    podla mna je to jedno. ja som kupila v baumaxe za 20 eur, po 2 rokoch su snury vytahane, a nenapnu sa. inak sa rozklada dobre. svokra si kupila za 70 eur, a dopadol presne tak isto. ale zase kupit snuru a vymenit ju nemoze byt problem

    dedo758 je offline (nepripojený) dedo758

    dedo758
    My máme doma asi ten druhý z "ponuky" lujzy.j, už asi 7 rokov, šnúry držia tvar dobre. Ten zelený držiak je zabetónovaný v zemi, na zimu sa sušiak odkladá. Spokojnosť maximálna.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Rozalka Pozri príspevok
    Mne by sa páčil sušiak "podplafonový", ktorý by bol namontovaný na plafóne lodžie a v prípade potreby by som ho spustila. Viem, že také sú, ale neviem, ako sa nazývajú - ako ich hľadať.
    Rozalka, to sú stropné sušiaky.

    Napr.

    Zimama je offline (nepripojený) Zimama

    Zimama
    Nella_2 Pozri príspevok
    Rozalka, to sú stropné sušiaky.

    Napr.
    Plne odporúčam - pohodlne sa to vešia a potom prádlo ani tak nezavadzia na balkóne, keď sa sušiak vytiahne nahor. Sú aj rôzne šírky, ja som trocha dlhšie zháňala takú, aby mi presne vošla posteľná bielizeň.
    (Akurát sa idem s ním "pohrať", t.j. vyvesiť voňavé uteráky - rada vešiam prádlo... Kedysi mi na môj návrh otec urobil sušiak, ktorý sa dal po navešaní prádla vysunúť von z balkóna, ale keď sme si na lodžiu dali žalúzie, už sa to nedalo použiť, tak som veľmi rada, že som zohnala práve tieto stropné.)

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    Mám tento sušiak už 8 rokov suším na ňom všetko nielen posteľné prádlo, ale aj paplóny aj deky.

    zena77 je offline (nepripojený) zena77

    zena77
    Ja byť na tvojom mieste počkám na akciu - keď bude v Lidli, čo sa týka týchto vecí - Lidl nesklame.

    evitas je offline (nepripojený) evitas

    evitas
    Vďaka. Práve som našla akciu v metre. Takže sme zobrali tam. Ešte ho nemám spojazdnený, hľadám vhodné miesto. Stál 27,-€ (terington house). A vy ho na zimu odkladáte? Ja "zbožňujem" oblečenie, ktoré keď chytím za rožtek - stojí v pozore. To samozrejme nie. Ale ja ho chcem nechať vonku aj v zime. Čo poviete?

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Baby, ktorá máte doma ten otočný vonkajší sušiak - dajú sa na ňom sušiť veľké a ťažké kusy (posteľné prádlo, deky...)?
    Je to dosť pevné?

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    ludmilla Pozri príspevok
    Mám tento sušiak už 8 rokov suším na ňom všetko nielen posteľné prádlo, ale aj paplóny aj deky.
    Super, díky

    dedo758 je offline (nepripojený) dedo758

    dedo758
    Slnko našim šnúram doteraz nevadilo, mráz vyskúšaný nie je, tak neviem povedať, čo by to s nimi urobilo. Konštrukcii to určite vadiť nebude

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Mne by sa páčil sušiak "podplafonový", ktorý by bol namontovaný na plafóne lodžie a v prípade potreby by som ho spustila. Viem, že také sú, ale neviem, ako sa nazývajú - ako ich hľadať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.