Zavrieť

Porady

Solarne panely - dotacie pri novostavbe

Ahoj poradaci,

Chcem sa spytat, ci nema niekto informaciu o akejkolvek zlave alebo dotacii statom na solarne panely montovane na strechu novostavby - pre vlastne vyuzitie ako su ohrev vody, kurenie,
- kedy o dotaciu poziadat, ci je nutne podat ziadosti pred alebo staci az po kolaudacii, pripadne kolko rokov po kolaudacii, ake su podmienky. apod.

dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vratnik je offline (nepripojený) vratnik

    vratnik
    zabehnutyobchod Pozri príspevok
    Ahoj poradaci,

    Chcem sa spytat, ci nema niekto informaciu o akejkolvek zlave alebo dotacii statom na solarne panely montovane na strechu novostavby - pre vlastne vyuzitie ako su ohrev vody, kurenie,
    - kedy o dotaciu poziadat, ci je nutne podat ziadosti pred alebo staci az po kolaudacii, pripadne kolko rokov po kolaudacii, ake su podmienky. apod.

    dakujem za rady
    Nič také neexistuje, čo bolo pred rokom skončilo a keď došli na dotáciu určené peniaze, tak žiadosti zaslané včas poslali späť.

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    tak tak, boli to celkom fajn peniažky naspäť, my sme s tým tiež rátali a nakoniec nič z toho, minulý rok proste vraj došli peniaze na to vyčlenené, ešte som dúfala, že možno nová vláda niečo dá, ale nič sa nedeje...
    žiadosť sa podávala do mesiaca po ukončení montáže panelov firmou (musela byť fa.) my sme rátali s plochou 4 m2 panely, montáž a všetko zariadenie okolo toho, bez bojlera, rozpočet bol 1970 euri. z dotácie by nám späť vrátili okolo 800 myslím, môžem to bližšie pozrieť, ak by to niekoho zaujímalo, mám niekde odložený článok... ale už je to nepodstatné, bohužiaľ
    Naposledy upravil Helik3 : 17.08.12 at 05:39

    Solarne panely - dotacie pri novostavbe

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.