Zavrieť

Porady

Hladam investora pozadovana suma cca 10 000 €

hladam investora / ticheho spolocnika.
Ide o druh podnikania ktory na slovensku este nieje, nema konkurenciu v SR a aj ČR. Casom by sa mohol predavat aj do zahranicia. Zhruba ide o restauracne zariadenia a bary. Som z Prešova, viac info osobne na stretnuti, pretoze neverim spekulatom ktory sa chcu dozvediet vsetko cez e-mail. Kontaktujte ma na e-mail richard.palco@gmail.com alebo na tel. čísle 0949529818.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Aky je rozdiel medzu spekulantom, ktory sa chce vsetko dozvediet cez e-mail a medzi tym, ktory sa to chce dozvediet osobne?

    Ri Koo je offline (nepripojený) Ri Koo

    Ri Koo
    Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ri Koo Pozri príspevok
    Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ...
    Vobec nie je od veci. Ja som tiez mozny invesor, iba nemam zaujem urobit si vylet az do Presova, aby som sa nakoniec mozno dozvedel, ze 1+1=0,9... Vacsina "nadejnych" podnikatelov nema love, pretoze este nikdy nic nerozbehli a ak aj rozbehli, tak to nedotiahli do konca. Nikdy nic nerozbehli preto, pretoze sa vedia sice nadchnut, no nie domysliet vsetky rizika a suvislosti.

    Takze preto ta skepsa...

    Ri Koo je offline (nepripojený) Ri Koo

    Ri Koo
    Vies co pan mudry zobral som si pozicku 2000 € a pekne som s tym pokryl skoro vsetko co mi treba staci mi uz iba zohnat nejakych 1500 € a mam vsetko co mi treba )) a ty si dalej pis bezvyznamne prispevky a rob sa mudrym urcite s tym zarobis vela penazi zelam ti vela pracovnych uspechov na porade ahoj PAN ANONYM ...

    Ri Koo je offline (nepripojený) Ri Koo

    Ri Koo
    A mimochodom nevies ani o co ide tak neviem preco to ossudzujes ze 10 000 € je malo ja neidem zakladat restauraciu a ani nic podobne a aha na koniec mi spokojne vystaci nejakych 3500 € ...

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Ri Koo Pozri príspevok
    A mimochodom nevies ani o co ide tak neviem preco to ossudzujes ze 10 000 € je malo ja neidem zakladat restauraciu a ani nic podobne a aha na koniec mi spokojne vystaci nejakych 3500 € ...
    No, vyzerá to tak, že si problém vyriešil. Akurát v mojej zadubenej hlave akosi vyskakuje otázka: Ako to, že ktosi kto je schopný urobiť superbiznis nemá 3500 resp. 10.000 Eur. Veď stačí trocha blbší nápad, ktorý sa zrealizuje a bubáky sú. A trepať sa do Prešova, rozmýšľať nad možnými rizikami a v prípade kladného výsledku skásnuť 30% z 3500 Eur sa mi nezdá veľmi výhodné. Však ak je to také jednoduché a vyriešil si si to sám, tak nechápem, načo si sem s tou ideou išiel. Možno málo skúseností a príliš živý sen. Prajem veľa úspechov, nech Ti to vyjde a postúpiš o level vyššie. Ono asi najskôr platí, že v podnikaní má byť nepárny počet podnikateľov, a číslo 3 je už priveľa.

    Ri Koo je offline (nepripojený) Ri Koo

    Ri Koo
    Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    No možno toto pre teba bola prvá podnikateľská škola, ke´d si pôvodne hľadal 10.000 tisíc a nakoniec si zistil, že ti stačí aj 3500€. v podstate si hneď zarobil.... A nemusíš sa s nikým deliť. Ve´d to je vlastne úspech.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Ri Koo Pozri príspevok
    ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i

    S takýmto slovníkom doporučujem navštíviť inú stránku

    Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

    Pikoška
    Ri Koo Pozri príspevok
    Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...
    Riko, Ty takmer zázračné dítko, čo makáš od šestnásticha tromfol si všetkých poraďáckych harcovníkov v téme. Ešteže si dal do toho slovíčka hviezdičku. Tak ahoj Riko a drž sa!

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ri Koo Pozri príspevok
    Vies co pan mudry zobral som si pozicku 2000 € a pekne som s tym pokryl skoro vsetko co mi treba staci mi uz iba zohnat nejakych 1500 € a mam vsetko co mi treba )) a ty si dalej pis bezvyznamne prispevky a rob sa mudrym urcite s tym zarobis vela penazi zelam ti vela pracovnych uspechov na porade ahoj PAN ANONYM ...
    No tak vidis, nemylil som sa . Uz teraz ti tie pocty riadne nesedia, teda iste uznas, ze je fajn, ze som sa netrepal do Presova a nvypocul si rovnicu, ktora sa ani trocha nerovna...

    Ale nic proti tomu, ak takto budes podnikat za vlastne. A teraz bez srandy a celkom uprimne - bez ohladu na to, ze by som ti asi tazko pozical - kazdemu odvaznemu podnikatelovi v tomto state zo srdca zelam vela stastia. Viem, ako som zacinal, takze viem, o com hovorim...

    MRichardM je offline (nepripojený) MRichardM

    MRichardM
    Ri Koo Pozri príspevok
    Ospravednlujem sa ti ze nemam bohateho tatka a ani mamku hrozne ma to mrzi urcite ma to viac tesi ked si vsetko zozeniem sam ako to dostat od tatka alebo mamky a chvalit sa s tym aky som ja podnikatel, a vies mam 18 rokov tak ako aj 3500 € je pre mna vela ale stale je tu nejaka cesta ako to vyriesit viem ze tu pozicku preplatim ale tak ako by som musel vyplatiti investorovi zisk z investovanej sumy, takze to mam uplne jedno. A mimochodom mam sice zivnost zalozenu iba 2 mesiace ale cca 2 roky som na tom makal takze tak nic no vidim ze ludia sa nezmenia budu sa iba dissovat a sediet na pi*i, a smiat sa z kazdeho ktory nechce skoncit ako oni a pracovat ako ovecka v TESCU za 400 € mesacne ahojte ...
    Nepočúvaj rytmusa ty tupelo detské

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Ri Koo Pozri príspevok
    Uz viac krat sa mi stalo na tejto stanke ze nejaky poradak sa musi sale robit mudry, neviem ja hladam investora a nie hlupe pripomienky .... takze tvoj prispevok je trosku od veci ...
    ...ale aj to zvýraznené už bolo .....
    ...to červené ...takí múdri bývajú na Námestí 1. mája ???

    ...a k príspevku ???........chlope , zaregistrovanú živnosť máš ani nie dva mesiace a už hľadáš investora ???
    Desať litrov na tak bezkonkurenčný oný v oblasti reštik a barov ....????
    To je dosť malá suma na takéto niečo ..............nevídané , neslýchané ...........ibaže len na Slovensku a Čechách...
    Potom už len expandovať a konkurovať tam , kde to čudo existuje .....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.