Zavrieť

Porady

Prerastena obrazovka

Pred par dnami som si stiahla a nainstalovala hru z netu. Pocas jej hrania som si vsimla na obrazovke maly cierny fliacik. Myslela som si, ze je to len spinka. Ale nebola. Zacalo sa to rozsirovat po obrazovke a chytlo to zelenu farbu. Hru a vsetko k nej som odinsalovala, odstranila, skratka zmazala co sa dalo, ale nezmizlo to. Netusim co to je, ale potrebujem pomoc. Chcem sa toho co najrychlejsie zbavit. Neviem ci mi v servise pomozu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Doplň ešte aká hra, typ monitoru, a hodilo by sa aj foto toho fliačiku. Nechce sa mi veriť že by nejaká hra urobila na monitore fľak.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Daj si biele pozadie na monitor,alebo otvor word ... či na tom mieste bude ten fľak alebo biela plocha.

    Ada2310 je offline (nepripojený) Ada2310

    Ada2310
    To som uz skusala ale stale je to tam. Neviem ci sa to da nejako odstranit alebo mam ist rovno vymenit ntbk.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poškodený monitor - vytečenie - servis. Sama to neodstrániš. Pokiaľ máš NB v záruke, asi ti ju neuznajú, nakoľko toto sa považuje viac za mechanické poškodenie, spôsobené užívateľom.

    Ada2310 je offline (nepripojený) Ada2310

    Ada2310
    Mam zaplatene poistenie,pre kazdy pripad. Tak dufam, ze ho daju do poriadku. Kazdopadne dakujem za pomoc.
    misoft Tak to máš veľké +

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.