Zavrieť

Porady

Uvodna a zaverecna obrazovka

Nazdar, akosi sa mi klasickeho nacitanie windowsov kedy ma to hned hodi na pracovnu plochu este predtým zacne pytat na heslo. Doteraz to nerobilo a uz ma to stve. Kde sa nastavuju logon a logof subory? Lebo aj pri vypynani namiesto tych 3 klasických ikoniek Odhlasit, Restartovat a Vypnut sa mi da tabulka kde musim zas mysou najprv vybrat co chcem a potom potvrdit.
Skratka ako to mam spravit aby to fungovalo ako standardne ma. Mam Windows XP SP2 cz so SK rozhranim.

Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Newww je offline (nepripojený) Newww

    Človek Newww
    Neviem ci to chapem ale skus:
    start - ovladaci panel - uzivatelske ucty - zmenit sposob prihlasovania a odhlasovania - pouzivat uvodnu obrazovku

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    ano chapes to uplne presne. Toto som potreboval. A este sa spytam jednu vec. Mam stiahnute vlastne motívy uvodnej obrazovky vo formate *.logon kde to mam nakopirovat?
    Vdaka za radu.

    tuxik senior je offline (nepripojený) tuxik senior

    tuxik senior
    MilanH Pozri príspevok
    ano chapes to uplne presne. Toto som potreboval. A este sa spytam jednu vec. Mam stiahnute vlastne motívy uvodnej obrazovky vo formate *.logon kde to mam nakopirovat?
    Vdaka za radu.
    na uvodne motivy potrebujes nejaky program, myslim ze to dokaze tuneUp utilities, tweakXp, a ine programy, staci googlovat.
    samotnym nakopirovanim to urcite nejde, zapisuju sa tam hodnoty do registrov + do roznych konfiguracnych suborov

    resp jednoduchym zapisom do registrov sa da zmenit obrazok na pozadi prihlasovania. - bohuzial len pri klasickom sposobe prihlasovania, co asi nechces.
    Naposledy upravil tuxik senior : 01.09.07 at 19:40

    Uvodna a zaverecna obrazovka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.