Zavrieť

Porady

nerozbaluje mi rar súbor

Pekný deň.Prosila by som Vás o radu robím si fotoknihu odoslala som ju kam bolo treba no vraj im neprišla .Mám im ju poslať ešte raz.Problém je vtom že sa mi uložila do niekolkých rarov ktoré my nejde rozbaliť mám inštalovaný winrar ale keď to chcem rozbaliť pýta si to heslo no ja tú fotoknihu nemám zaheslovanú..teda aké heslo si to pýta? .Keď to chcem prehrať cez BSplayler vypíše mi to že buď je súbor poškodený alebo my chýba kodek .Poradte mi prosím čo stým lebo je tam cez 400foto a ja nemám čas ani energiu znovu tú fotoknihu po jednej foto tvoriť.ďakujem veľmi pekne.
Naposledy upravil Chobot : 24.08.12 at 12:39
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    ateviva Pozri príspevok
    Pekný deň.Prosila by som Vás o radu robím si fotoknihu odoslala som ju kam bolo treba no vraj im neprišla .Mám im ju poslať ešte raz.Problém je vtom že sa mi uložila do niekolkých rarov ktoré my nejde rozbaliť mám inštalovaný winrar ale keď to chcem rozbaliť pýta si to heslo no ja tú fotoknihu nemám zaheslovanú..teda aké heslo si to pýta? .Keď to chcem prehrať cez BSplayler vypíše mi to že buď je súbor poškodený alebo my chýba kodek .Poradte mi prosím čo stým lebo je tam cez 400foto a ja nemám čas ani energiu znovu tú fotoknihu po jednej foto tvoriť.ďakujem veľmi pekne.
    Skús to ešte raz, ale zrozumiteľne, napísať, čo si vlastne robila. A prečo nemáš uloženú tú fotoknihu u seba? Ako si to posielala? Čím si to pakovala?

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    sthruska Pozri príspevok
    Škoda, že sa to nedá prečítať.
    Už sa to dá, zmenil som farbu písma na čiernu.

    nerozbaluje mi rar súbor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.