Zavrieť

Porady

. rar

aký program musím mať nainštalovaný v počítači, ak chcem otvoriť súbor s príponou .rar ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    patres1292 Pozri príspevok
    Cawte mám menší problém stiahol som si hru ale nazvy súborov niesú zhodné z ich postupnosťou ked ich chcem rozbalit v Winrare tak mi stale vypisuje ze musim zacat nazov part1.rar aj som vsetko zoradil postupne ale nieje to spravne neda sa to nejak obist aby to vedelo samo ako postupovat dalej????
    ... vidíš? Nie je ľahké byť softvérovým pirátom...

    AK chceš robiť nelegálne veci, treba sa ich najprv naučiť. Ak to nejde, treba si hru legálne kúpiť na CD alebo DVD, tam máš všetky inštalačné súbory.

    To je ako keby sa nás spýtal, že:"Chcem ukradnúť auto, ale nejdú mi otvoriť dvere. Mám to skúsiť šrobovákom, alebo mám zámok odvŕtať?"

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    Vrelo odporúčam 7 zip
    Dokáže to čo WinRar a je zadarmo!

    leonq je offline (nepripojený) leonq

    leonq
    subor s priponou x.rar je skomprimovany archiv inych typov suborov pomocou pakovacieho programu WinRAR. Tento program je myslim free a da sa zohnat kdekolvek.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    leonq
    subor s priponou x.rar je skomprimovany archiv inych typov suborov pomocou pakovacieho programu WinRAR. Tento program je myslim free a da sa zohnat kdekolvek.
    Je to shareware, teda vyskusaj a bud vymaz alebo zaplat.
    www.rarsoft.com

    Zadarmo je iba verzia pre PocketPC a kniznica na rozbalovanie.

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Treba skúsiť

    http://www.zipcommander.com/

    a stiahnuť 1st zip commander

    Tento program je síce voľnešíriteľný t.j. zadara, ale je to adware, pravdepodobne bude znepríjemňovať život rôznymi reklamami....
    ale ak máte aktualizované windows XP, tak si ani nepípne.

    Blindman je offline (nepripojený) Blindman

    Blindman
    janaGT
    aký program musím mať nainštalovaný v počítači, ak chcem otvoriť súbor s príponou .rar ?
    súbor s príponou rar otvoríš v akomkoľvek súborovom manažéri lol

    ak nepomôže tak skús www.rarlab.com

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    informatik Pozri príspevok
    Viete mi poradiť, akým programom otvorím súbor s príponou .reg?
    Notepad-om, ľubovolným textovým editorom,....
    Predpokladám, že takáto otázka od informatik-a je iba na precvičenie postrehu ...

    P.S. Ale pretože nepíšeš, akým programom bol vytvorený ten reg-súbor, tak môže byť, že žiadnym (niektoré programy - napr. po zadaní licenčných údajov si vytvárajú vlastný, šifrovaný reg súbor) - teda otvoriť sa dá, lenže nič svetaborné sa s tým nedá urobiť.
    Naposledy upravil Stefan2005 : 05.02.10 at 20:58

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    prosím vás, vedeli by ste mi niekto otvoriť súbor .rar ale ikonu má wordovskú.
    Pošlem ho mailom.
    Ďakujem
    Cawte mám menší problém stiahol som si hru ale nazvy súborov niesú zhodné z ich postupnosťou ked ich chcem rozbalit v Winrare tak mi stale vypisuje ze musim zacat nazov part1.rar aj som vsetko zoradil postupne ale nieje to spravne neda sa to nejak obist aby to vedelo samo ako postupovat dalej????

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    patres1292 Pozri príspevok
    Cawte mám menší problém stiahol som si hru ale nazvy súborov niesú zhodné z ich postupnosťou ked ich chcem rozbalit v Winrare tak mi stale vypisuje ze musim zacat nazov part1.rar aj som vsetko zoradil postupne ale nieje to spravne neda sa to nejak obist aby to vedelo samo ako postupovat dalej????
    Bez part1.rar si nepomôžeš, skús ho stiahnuť ešte raz. Pozri do adresára kde si sťahoval tie party, je možné že je tam ako samorozbaťovací archív. bez 1-ky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.