Zavrieť

Porady

Ako zriadiť soľnú jaskyňu? Čo treba vybaviť?

Dobry den.Planujem zriadit solnu jaskinu ale neviem ako na to.Vie mi niekto poradit?
Naposledy upravil Dav : 27.08.12 at 11:34
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...fuha!..soľnú jaskyňu?..no, ak plánuješ, tak najprv pozri, čo na to GOOGLE...a či sa ti to oplatí...

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    boom soľných jaskýň skončil asi tak pred 10 rokmi, v poslednom čase sa hovorí o škodlivosti týchto zariadení
    pepsikova Pozri príspevok
    ...fuha!..soľnú jaskyňu?..no, ak plánuješ, tak najprv pozri, čo na to GOOGLE...a či sa ti to oplatí...
    Tan uz so hladal ale ziskane info mi nestacia.Chcem ziskat viac aby som mohol urobyt razne rozhodnutie.Ci sa to oplati?To uz je riziko podnikania.
    Dik za radu.Nezabudni ze nie kazdy byva v Bratislave a velkom meste.Niektore lokality Slovenska ani nevedia ze nieco take existuje.
    Dakujem pekne obrazky zaujimavy pohlad.To som nasiel aj ja.Uz si len musim dohodnut termin stretnutia a zajst osobne do firmi.Ja som ocakaval nejake skusenosti kto to skusal alebo uz prevadzkuje.Dakujem arizona.

    Ako zriadiť soľnú jaskyňu? Čo treba vybaviť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.