Zavrieť

Porady

Podvodník

Zdravim, ja by som vás chcel upozorniť, zároveň sa informovať, či niekto nemá skúsenosti s firmou Hocatel spol. s.r.o. v zastúpení Jánom Carikom. Firma má sídlo v Prešove na Kamennej ul.6, ale pracuje sa v Košiciach napr. pre ELTODO s.r.o. Pracuje sa aj v Levoči. Ja som pracoval v Košiciach na dohodu ako montér verejného osvetlenia. Nakoľko tento zamestnávateľ p.Ján Carik bol nezodpovedný, zavádzal, klamal, rozhodol som sa aj s mojim kamaratom odísť z tejto firmy. Pracovali sme tam od 12.7.2012-25.7.2012 a každý z nás má u ňho zarobené cca 200Eur. Výplatný termín podľa písomnej a ústnej dohody bol 25.deň v mesiaci /25.august 2012/. Tento pán sa mi už týždeň utajuje, nedvíha mi telefón, čísla ktoré sú uvedené na internete sú neexistujúce. Chcel by som sa informovať, či náhodou nemá niekto s týmto pánom skúsenosti s nevyplatením mzdy a pod. Ak áno, tak ma prosím kontaktujte e-mailom: roccol@azet.sk . Prosím ak sa niekto nájde, reagujte aj na tento príspevok, aby sa ľudia vyvarovali tohto podvodníka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    my nevieme posudit, ci dany pan je podvodnik,alebo nie...

    Ale ak sa citis ukrivdeny a nedostal si podla zmluvy vyplatenu mzdu obrat sa na Inspektorat prace /najlepsie pisomne/
    http://www.safework.gov.sk/?sw=ke

    trisestri je offline (nepripojený) trisestri

    trisestri
    este je mozne podat trestne oznamenie pre nevyplatenie mzdy a odstupneho,ako aj zalobu na sud,som sice skeptik,ale za svoje prava treba bojovat vsetkymi prostriedkami http://karierainfo.zoznam.sk/cl/1000...vyplatenu-mzdu
    Pozor na dalsiu podvodnicku LUCIA MAZUROVA z Lučenca " predáva " oblečenie, obuv cez internet, len akosi to zabudne poslat. Funguje cez mail shoes.USA@centrum.sk jej cislo uctu je
    0341938486/0900, telefon 0919149589, potom neposle ani tovar ani spat peniaze. Dnes som na nu podala tresne oznamenie. Ak ste sa stali obetou jej podvodu , tak ma kontaktujte aby nás bolo viac.
    Didi Loren aj mňa oklamala o 186 €!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.