Zavrieť

Porady

Preradenie na ine pracovisko

Dobry den, na porade na zaciatku skolskeho roka som sa dozvedela, ze budem preradena na ine pracovisko ako som bola, t.j. skola ma 2 elokovane pracoviska, riaditelka ma preradila na ine pracovisko, kde robim tu istu pracu. Ide o to, ze mi to dokonca ani len neoznamila, len tak medzi recou povedala na porade. Ked som sa pytala, preco som preradena, povedala, ze mi to nemusi vysvetlovat, jednoducho sa ona rozhodla a ma na to pravo. Vraj mi nemusi vysvetlovat preco. Vysvetlila som jej, ze je to moje 5 stahovanie za 9 rokov, kde ma neustale preradzuje na elokovane pracoviska, ktore mame. Nikdy sa neopyta, ci s tym suhlasim...chcem sa opytat, ci to musi pred preradenim so mnou konzultovat, alebo sa moze rozhodnut a basta a nemusi mi vysvetlit ani preco.


Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    V zmysle §43 ods. 1 písm. b) ZP je podstatnou náležitosťou pracovnej zmluvy miesto výkonu práce a teda je uvedené v pracovnej zmluve. V zmysle § 54 ZP je dohodnutý obsah pracovnej zmluvy meniť len po dohode zamestnávateľa so zamestnancom. A zmenu treba vyhotoviť písomne. Nikto nemôže nútiť zamestnanca, aby vykonával iné práce, prípadne na inom mieste, ako bolo dohodnuté v pracovnej zmluve.
    Preradenie na inú prácu, resp. na iné miesto výkonu upravuje § 55 a je možné len v zákone stanovených výnimočných prípadoch, avšak vždy s povinnosťou prerokovania dôvodu so zamestnancom vopred a s písomným oznámením dôvodu.

    Preradenie na ine pracovisko

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.