Zavrieť

Porady

krvacanie pocas tehotenstva

dobry den, som tyzden pred terminom porodu, uz 2 dni mam bolesti podbruska, tuto noc to boli uz silnejsie bolesti, a rano mi odtiekla hlienova zatka, a odvtedy mam krvacanie, je to take silnejsie spinenie a stale mam bolesti podbruska. Je nutne ist do nemocnice alebo je to len ta hlienova zatka a staci cakat na kontrakcie alebo na odtecenie plodovej vody? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ihneď by som išla do nemocnice, alebo aspoň zavolala pôrodníkovi.

    Ak hlienová zátka odtečie, je jasné, že čas pôrodu sa blíži. Môže to byť niekoľko hodín, ale i dní vopred... Odtok hlienu ešte nie je signálom, žetreba ísť do pôrodnice!
    Celý článok:
    http://tehotenstvo.rodinka.sk/rodime...lienova-zatka/

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Boze, ze sa pytate na internete. Radsej ste mali volat svojho lekar a hned ist do nemocnice....drzim palce a potom sa pochvalte s babatkom.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    Akékoľvek krvácanie v tehotenstve je podozrivé, okamžite by som volala sanitku alebo sa dopravila do nemocnice.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ..eee, myslím si, že drobček chce ísť von.. volaj sanitku, alebo niekoho, kto Ťa odvezie do pôrodnice... Držím päste, nech ste obaja OK !

    krvacanie pocas tehotenstva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.