Zavrieť

Porady

kontrola zo zdravotnej poisťovne

Dobrý deň,
naša firma mala kontrolu zo zdravotnej poisťovne, ktorej sa zúčastnila externá účtovníčka.
Kontrola bola ukončená dnes. Prv mi účtovníčka oznámila že bude potrebné zajtra podpísať protokol.
No neskôr volala, že protokol sa nepodpisuje, že je potrebné uhradiť istú sumu...(nie je to nedoplatok na poistnom) a až potom nám poisťovna dá protokol. Vlastne ak nemám protokol tak ani neviem začo mám zaplatiť.
Chcem sa spýtať či ste sa s niečim takým stretli. Lebo ja zatiaľ nie. Najprv bol protoko a až potom sa niečo platilo (ak našli nejaké nedostatky)
Skôr si myslím že došlo k nejakej chybe od ekonómky a nechce nám ukázať protokol skôr ako zaplatíme............
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Podklad k platbe má byť na papieri - s uvedením dôvodu, sumy, konšt. symbolu a čísla účtu , podpísaný zodpovedným zamestnancom poisťovne. Nestretla som sa za 20 rokov s platením niečoho imaginárneho bez patričného dokladu.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    je pre teba problém zistiť si to v ZP, prečo musíte platiť?
    zavolaj kontrolórke......

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Naisto vás skontroloval niekto z poisťovne ? Identifikoval sa? A to bez akéhokoľvek papiera, len tak niekam zaplatiť na príkaz účtovníčky?

    sjsoul99 je offline (nepripojený) sjsoul99

    sjsoul99
    Ano. Kontaktovala nás osoba z poisťovne. Dnes som aj kontrolórke volala, kontrolórka je z inej pobočky. Mala byť ešte na pobočke v našom meste, ale ani tam som ju nezastihla. Stále neviem o čo ide.
    Proste potrebujem vedieť či sa niekto stretol s tým, že vydanie protokolu o kontrole je podmienené úhradou, ktorú požaduje poisťovňa?

    kontrola zo zdravotnej poisťovne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.