Zavrieť

Porady

Filipovič - Majtán Rosina recenzia stolárstvo M+L

Dobrý deň, zakladám túto tému na základe mojej zlej skúsenosti s týmto pánom F.... z Rosiny v Žiline. Poprosím Vás ktokoľvek, koho poškodil alebo vás obtiahol o peniaze napíšte sem a ja Vám dám kontakt na seba. Nebojme sa a hlavne už zastavme tie činy čo stále robí na nevinných ľuďoch.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Keď píšete svoje názory na konkrétnu osobu, napíšte aj svoje vlastné meno. Na Poradu chodí kopec oznámení o ohováraní, už som nejaké prípady riešil aj s políciou.
    Ak si stojíte za svojim názorom, píšete negatívne informácie o niekom konkrétnom, je férové ak sa postavíte za vlastné meno, nie nick.
    Pan Admin, tato tema je relevantna, nejedna sa o sirenie nepravdivych informacii. Pan Filipovic podviedol mnoho ludi a v mnohych pripadoch konaju organy cinne v trestnom konani, cize sa nejedna o poskodzovanie mena alebo ohovaranie. Jedna sa o slobodne vyjadrenie nazoru a dokonca o ochranu pripadnych nestastnikov, ktori tomuto cloveku mozu naltiet a nechat si u neho akoze spravit kuchynu alebo schody a zostanu im len oci pre plac. Pripominam, ze nie som autorom tejto temy ale jednou z poskodenych osob, je nas cela kopa a pozname sa navzajom. Nie je dovod aby sa autor tejto temy pred celym svetom prezentoval vlastnym menom, staci, ze bol podvedeny. Budte rad, ze nie ste jeden z nas. Dakujem.

    Filipovič - Majtán Rosina recenzia stolárstvo M+L

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.