Zavrieť

Porady

Vymazanie všetkých programov

Dnes som chcela pozerať večer na futbalový zápas, tak som si chcela naladiť cez skyling DAJTO. Podarilo sa mi vymazať všetky kanály!!! Nepomohli by ste mi s inštalaáciou programov ? Mám sta.príjimač Bs-s67cr. Keď stlačím mnu tak tam mám: kanaly × správca kanálu× - instalace×nastavenie antény, CA nastavenie , dala som si tam Astru- nastavenia× jazyk,atď. Nikde nemám vyhľadávanie programov ako na Digi. Tam to mám bez problémov, akurát, že tam nie je tá stanica. Volala som aj do Skylingu ale to je o ničom, noposkytujú takéto služby cez telefón. Pomohol by mi niekto ? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Zbytočná robota, "dajto" sa objavilo automaticky na mieste Patriotu...
    Stačilo posunúť...

    jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

    jb0863
    Vezmi "krabicu" pod pazuchu a choď s ňou tam,kde si to kúpila,iste Ti pomôžu a naprogramujú všetky programy , ktoré si mala pred vymazaním.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Žiaľ nie je tam návod pre môj sat. prijímač, v menu nič také nemám, aby som tam mohla parametre nahodiť. Teda aspoň to neviem. A isto nebol návod k prijímač, len som si to vtedy nevšimla...


    http://www.skylink.sk/web/structure/16.html[/QUOTE]

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Firma už neexistuje, budem hľadať niekoho tu v okolí, poriadne si teda zaplatím... Ale môžem povedať aj keď poskytujú veľmi zlé zákaznicke služby, príjem majú lepší ako Digi.
    Aspoň u nás. Môžem to porovnať, mám aj Digi.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Maňuša Pozri príspevok
    Firma už neexistuje, budem hľadať niekoho tu v okolí, poriadne si teda zaplatím... Ale môžem povedať aj keď poskytujú veľmi zlé zákaznicke služby, príjem majú lepší ako Digi.
    Aspoň u nás. Môžem to porovnať, mám aj Digi.
    to, že neexistuje firma ešte neznamená, že neexistuje manuál http://www.golden-interstar.pl/downl...S%2067CR-M.pdf

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Maňuša Pozri príspevok
    Viem, ale je v angličtine a ja ju neovládam. Ale ďakujem.
    tak zavolaj bratom čechom - oni to majú ešte v predaji aj s českým návodom
    http://shop.atoselektro.cz/bigsat-bs...or-_d5650.html

    Barticek je offline (nepripojený) Barticek

    Barticek
    naldadovanie na skylinku je strasne lahke, ja som si to tiež vymazal pre DAJTO ale bola to naladene naspat za 5 minut. možem prist aj naladit zadarmo. Len som s PO

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Barticek Pozri príspevok
    naldadovanie na skylinku je strasne lahke, ja som si to tiež vymazal pre DAJTO ale bola to naladene naspat za 5 minut. možem prist aj naladit zadarmo. Len som s PO
    Ďakujem za ochotu, ale ja som z okresu SP.Nová Ves.
    jb0863 A čo tak s "krabicou" navštíviť ASTRU-oproti COOPU ?

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Maňuša - pozri, koľko ich tu máš - http://www.skylink.sk/web/structure/...idMapa=70#sezn

    Do servisu ísť nechceš, sama si to asi nenaladíš - nuž čo s Tebou?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Aj ja som raz bola taká vychytralá, že som všetko vymazala. Karta bola úplne prázdna, neukazovala nič Išla som za predajcom s boxom a ten mi znovu nahral všetky stanice. Ešte mi prišiel aj domov naladiť vysielače - mám štyri. Pýtal si za to 5€. Zlatý človek.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    AlaNR Pozri príspevok
    Maňuša - pozri, koľko ich tu máš - http://www.skylink.sk/web/structure/...idMapa=70#sezn

    Do servisu ísť nechceš, sama si to asi nenaladíš - nuž čo s Tebou?
    Nič, netráp sa so mnou.

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Našla som si človeka, čo mi to príde urobiť. Takže večer budem môcť pozerať zápas. Všetkým Vám ďakujem za reakcie a rady. Ešte keby ste mi poradili, ako mám vymazať tému,lebo ani to neviem. Ďakujem.

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Maňuša Pozri príspevok
    Našla som si človeka, čo mi to príde urobiť. Takže večer budem môcť pozerať zápas. Všetkým Vám ďakujem za reakcie a rady. Ešte keby ste mi poradili, ako mám vymazať tému,lebo ani to neviem. Ďakujem.
    Tému predsa vymazať nemusíš, rady môžu slúžiť aj pre iných, komu sa to tiež podarí.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Temu asi vymazat nemozes, to moze len moderator, alebo administrator (temu je mozne vymazat mozno len vtedy, pokial neobsahuje dalsie odpovede)

    A ta najpodstatnejsia vec je ta, ze dajto si mozes naladit aj doma bez niekoho a zadarmo. Staci ak si stiahnes manual, trebars aj v anglictine (My English is very poor) je tiez mizerna, ale nieco si uz z manualu doluskam a vela sa da zistit len z obrazkov.
    Cize po stlaceni menu sa ti zobrazi menu (str. 6 v manualy), sipkou zijdes dole na instalation, potom znova instalation. Potom budes mat aktivne menu satellite a bocnou sipkou prepinas druzice az nebudes na Astra 3B. Potom zijdes na TP index a vyberies pozadovany TP (transponder). Na obrazku su len cisla TP, tak neviem ako sa to da zistit o ktory TP sa jedna (mozno, ze ked das zlte edit TP, tak tam by to malo ist)
    Ak si budes ista, ze si na spravnom TP a to 11836 H 27500 FEC 5/6, tak das cervene tlacidlo Single scan a pozadovany TP sa prescanuje
    ...
    Edit, takze das hned TP edit (obr. str. 12) a najdes na polozke TP edit, pozadovany TP 11836 H 27500 FEC 5/6 a potom das cervene TP scan.
    To ti nascanuje aj dajto ... potom cez menu (str. 7) vyberies channel manager a mozes si ho pridat k oblubenym.

    Nie je to nic zlozite

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    vlado 33 Pozri príspevok
    Pokiaľ potrebuješ ten manuál tu si ho sťiahneš v češtine http://www.tvsatnitra.sk/manualy-navody
    Veľmi pekne ďakujem, to som hľadala celý deň. Už som s ho aj vytlačila. Medzitým mi to ten pán bol urobiť za 7 €, nemohla som sa pozerať ako to robí. Bolo to síce vtipné, ale som spokojná a ten manuál si preštudujem. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Maňuša Pozri príspevok
    Dnes som chcela pozerať večer na futbalový zápas, tak som si chcela naladiť cez skyling DAJTO. Podarilo sa mi vymazať všetky kanály!!! Nepomohli by ste mi s inštalaáciou programov ? Mám sta.príjimač Bs-s67cr. Keď stlačím mnu tak tam mám: kanaly × správca kanálu× - instalace×nastavenie antény, CA nastavenie , dala som si tam Astru- nastavenia× jazyk,atď. Nikde nemám vyhľadávanie programov ako na Digi. Tam to mám bez problémov, akurát, že tam nie je tá stanica. Volala som aj do Skylingu ale to je o ničom, noposkytujú takéto služby cez telefón. Pomohol by mi niekto ? Ďakujem.
    Kašli na telefóny ....


    http://www.skylink.sk/web/structure/16.html

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.