Zavrieť

Porady

príslušník PZ a SVB

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, môže byť príslušník policajného zboru v dozornej rade SVB, poprípade,môže si dovoliť ako štátny orgán byť vo funkcií SVB? Pokiaľ mi je známe nie, pretože za tieto funkcie sa vypláca určitá renta, neviem myslím si. Ak by, ale nemôže a vykonáva taký človek jednu s funkcií a má záujem, aj o predsedníctvo v SVB, čo s tým? Vďaka za radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IvanPK je offline (nepripojený) IvanPK

    IvanPK
    Ja mám stanovisko MV SR, že príslušnik PZ môže vykonávať funkciu predsedu a člena rady, len musí doniesť každý rok na mzd. učtáreň doklad o výške a zdania mu to....nie je to iná zárobková činnosť, je to správa cudzieho ako aj vlastného majetku, do funkcií SVB ho volia vlastníci....

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Súhlasím s Ivanom, dodám len, že každý štátny zamestnanec, nielen príslušník PZ.

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Buďte radi, budete mať v SVB riadny dozor....aký? to je už druhá vec
    Pokiaľ nebude len stáť za kríkom a vyskočí len vtedy až Vás bude chcieť nachytať , alebo nebude brať úplatky.......tak o.k.

    príslušník PZ a SVB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.